Shoon Responsive Blogger Teması

Blogger kullanıcılarına harika responsive tema‘lar paylaşmaya devam ediyoruz, bu temalardan birisi olan shoon responsive blogger teması ile sizlerde blogunuzu daha renkli ve güzel bir hale getirebilirsiniz.Haber, magazin veya özel paylaşımlarda bulunabileceğiniz blogunuz için tasarlanmış bu tema ile mobil uyumlu vede kaliteli bir bloga sahip olabilirsiniz.

Mobil uyumlu temaların popüler olduğu vede gerekli olduğu günümüzde ücretsiz blogger temaları arayanlar için tavsiye edeceğimiz temaların başında gelen bu temayı dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve sitenize uygun bir hale getirebilirsiniz.Blogger gatget’leri üzerinde yapacağınız bir kaç düzenleme ile sizlerde bu temayı kendi sitenize göre uyarlıyabilirsiniz.

Shoon Responsive Blogger Teması

Shoon responsive blogger teması’nı incelemek için aşağıdaki demo sayfasına göz atabilir vede temayı beğendiyseniz download linkine tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

Shoon Responsive Blogger Teması İndir

Shoon teması kurulumu ve kullanımı hakkında sorun yaşayan arkadaşlar aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak sorunlarını bizlere iletebilirler.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir