Seslisohbetin Güzeli ( Nataly Koshka )

Yeni başlatmış olduğumuz haftanın güzeli seçmelerin’de seslisohbet‘in güzeli olarak top model Nataly Koshka’yı seçtik, sık sık türkiye’yide ziyaret eden ve tatil zamanında Antalya ilimiz’de yer alan Nataly Koshka sitemiz’deki ziyaretçilerimize sunmuş olduğumuz 10 güzel arasından 1. seçilerek bu haftanın güzeli seçilmiştir.

Nataly Koshka

Nataly Koshka WallPaper Gallery;

Modelimizin en beğenilen fotoğraflarından oluşturduğumuz bu foto galerisi ile ne kadar güzel ve çekici olduğu ortaya çıkıyor ayrıca kendisinin türkçe biliyor olmasıda ayrı bir özellik.Kendisini her zaman türkiyede görmek istiyoruz.Umarım bir karedede bizler yer alırız.

Seslisohbet güzeli Nataly Koshka hakkında yorumlar yazabilir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz, Nataly Koshka kimdir, Nataly Koshka hakkında bilgiler, Nataly Koshka fotoğrafları, Nataly Koshka wallpaper, Nataly Koshka pictures ve daha fazlası için kendisinin orjinal vk sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Değerli seslisohbet misafirlerimiz sizlerde haftanın güzelini seçme yarışmasına katılmak için ve beğendiğiniz modeli yarışmaya sokabilirsiniz, tek yapmanız gereken beğendiğiniz modelin adını ve resimlerinin yer aldığı facebook, twitter, vkontakte gibi sosyal paylaşım ağının linkini bizlere gönderebilirsiniz, Sizlerin gönderdiği 10 model’den oluşan bir liste oluşturulacak ve sitemizdeki ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır, en fazla beğeniyi alan model haftanın güzeli listemizdeki yerini alacaktır.

Bu hafta Nataly Koshka’yı seçtik önümüzdeki haftaki seçimlerde tekrar görüşmek üzere tüm misafirlerimize ve ziyaretçilerimize hoş sohbetler dileriz.

Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.Sizlerin yorumları bizler için önemlidir bir kaç saniye ayırarak yorum yazmaktan asla çekinmeyin.Bu site sizler için var ve var olmayada devam edecektir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir