Seslisohbet Vizyon Panel ve Portal İndir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere seslisohbet siteleriniz için hazırlanmış harika bir panel ve portalı daha ücretsiz olarak sunuyoruz, seslisohbet vizyon panel ve portal‘ı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.Vizyon panel indirme ve kurulum bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.Kurulum esnasında sorun yaşayan arkadaşlar yaşadıkları sorunları yorum olarak iletebilirler, editörlerimiz anında geri dönüş yapacaklardır.

Vizyon Panel ve Portal indir

Bu portal ve panelin kurulumu çok basit arkadaşlar diğer sesli sohbet panellerini kurduysanız eğer bunuda kurmakta pek fazla zorlanmazsınız, kurulum ve işlem diğer sistemler ile birebir aynı tek farkı görünümdür, Fakat bizler yinede eğer bu tür sistemleri kurmayanlar olduysa diye kısa bir kurulum açıklaması yapalım.

Seslisohbet Vizyon Panel ve Portal Kurulum

 1. Aşağıdaki download bölümün’den paneli masa üstünüzde oluşturduğunuz bir klasörün içerisine indiriniz.
 2. İndirmiş olduğunuz vizyon.rar arşivinin üzerine sağ tıklayıp buraya çıkart seçeneğine tıklayıp şifreyi girdikten sonra dosyaları arşivden çıkartınız.
 3. Panel’in sql dosyasını import etmek için sitenizin sunucusuna giriş yaparak bir adet veritabanı oluşturunuz.
 4. Oluşturmuş olduğunuz veritabanınıza vizyon panel dosyaları içerisinde yer alan vizyon.sql dosyasını import ediniz.
 5. Panel dosyaları içerisinde yer alan config.php dosyasını herhangi bir metin editörü programı yardımı ile açarak veritabanı bilgilerinizi bu dosyaya ekleyip kaydediniz.
 6. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra düzenlemiş olduğunuz vizyon panel dosyalarını klavyenizin ctrl+a tuşlarına basılı tutarak hepsini seçip file zilla programı yardımı ile sunucunuza aktarınız.

Kurulum işlemi bu kadar basit arkadaşlar yinede kurulum esnasında sorun yaşayan olursa bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirler.Sizlere sunmuş olduğumuz tüm temalar ve scriptler ücretsiz olarak dağıtılmakta ve hiç bir ücret talep edilmemektedir, Eğer kendinize özel tasarımlara sahip olmak isterseniz bizlerden ücretli tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Seslisohbet Vizyon Panel ve Portal indir

[——Sponsor Reklam——]

[ads1]

[——Sponsor Reklam——]


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

2 Responses

 1. aydin dedi ki:

  selam rar sifresi birde admin paneli nedir bu panelin paylasim icin teskler

  • SohbetGen dedi ki:

   Hocam panelde yaşanan bir hatadan dolayı paneli paylaşımdan kaldırdım, Vizyon panel üzerinde düzenleme yapıp en kısa süre içerisinde tekrar paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir