Seslisohbet Türkçe Play Odası Fonu

SohbetGen ailesi olarak seslisohbet siteleri için özel olarak hazırladığımız fonları paylaşmaya başlıyoruz, ilk olarak tüm sesli sitelerin ilk odası olarak türkçe play odasın’dan başlamak istedik ve öncelikle kendi yapmış olduğumuz oda fonunu daha sonrada diğer arkadaşlardan temin ettiğimiz oda fonlarını sizlerle paylaşacağız bu bölümde sizlerde yer almasını istediğiniz sitenizin oda fonunu bizimle paylaşabilirsiniz.

Türkçe play odası tüm sesli sitelerde ilk oda olarak belirlenmiştir ve sitelere giriş yapan ziyaretçiler ilk olarak burada ağırlanır, aksi bir durum olmadığı sürece sabah 08:00 ve akşam 00:00 saatleri arasında türkçe ve hareketli müzikler çalınmaktadır.Türkçe pop müzik sevenler bu odada sabahtan akşama kadar bol bol müzik dinleyebilirler.

Türkçe play oda fonları bölümünde yer almasını istediğiniz sitenizin oda fonunu ve linkini bize gönderen arkadaşlar burada doğrudan backlink alacaklardır, sizlerde siteniz burada yer alsın hem backlink hemde reklamım olsun diyorsanız sitemizin üst kısmında yer alan hızlı resim butonuna tıklayarak veya buraya tıklayıp hızlı resim sayfamıza giriş yaparak türkçe play oda fonunuzu yükleyiniz, yükleme işleminin ardından size verilen doğrudan paylaşım linkini yorum bölümünden sitenizin linki ile birlikte bizlere gönderebilirsiniz.

Seslisohbet Türkçe Play Oda Fonu

Site Adı: SohbetGen.Com Seslisohbet ve SesliChat Sitesi

Sitenin Linki : http://www.sohbetgen.com/

Üst kısımdaki resim sohbetgen.com sitesinin türkçe play oda fonudur, siteye gitmek ve ziyaret etmek için sitenin linki’ne tıklayabilir ve sohbetgen sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz.SohbetGen türkiyede ve avrupada yayın yapan sesli, kameralı ve yazılı sohbet sistemlerini içerisinde barındıran sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitesidir.

Sitenin Adı: Seslihis.com Sesli chat ve Kameralı sohbet odaları

Sitenin Linki: http://www.seslihis.com/

Merve sultanın sohbet platformu seslihis sohbet odalarına giriş yapmak için sitenin linki bölümünde yer alan seslihis linkine tıklayabilirsiniz.Seslihis türkiyenin en gelişmiş sesli sitelerinden birisidir ve site sahibi merve sultan adlı arkadaşımızdır, kendilerine ve tüm seslihis ailesine hoş sohbetler diliyoruz.

Site Adı: Seslivatan.Com Chat ve Sohbet Platformu

Site Linki: http://www.seslivatan.com

Sesli vatan türkiyenin en eski sohbet sitelerinden birisi olan seslimekan ile birlikte aynı çatı altında hizmet vermektedir ve Demir adlı arkadaşımızın yönetiminde güzel insanlarla dolu kaliteli bir ortamdır.Son zamanlarda bu tür sitelere girişler her ne kadar azalsada seslivatan kalitesini korumaya devam etmiştir.

Sizlerde sitenizi tanıtmak amacıyla sitenizin türkçe play oda fonu linki ile birlikte yorum yazabilirsiniz, yorum bölümüne sitenizin adı ve sitenizin türkçe play odası hakkında bilgileri burada bizimle paylaşabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir