Seslisohbet Site Analiz Aracı

Seslisohbet site analiz aracı sistemi pek yakında sizlerin hizmetine girecektir, bu sistem sayesinde sizlerde sitenizi analiz edebilecek, rakip sitelerin durumuna göz atabilecek, site analiz sistemi ile sitenizdeki eksikleri, google’daki sıralamanızı ve sıralamada yükselmek için neler yapmanız gerektiğiniz gerektiğini tek tek analiz ederek öğrenebileceksiniz.

Seslisohbet Site Analiz Aracı

Seslisohbet Site Analiz Aracı Özellikleri;

  1. Sitenizin Alexa dünya ve türkiye sıralamasını öğrenebileceksiniz,
  2. Sitenizin Google arama motorunda indexlenen sayfa, görsel ve backlink sayısını öğrenebileceksiniz.
  3. Dmoz kaydının olup olmadığını öğrenebileceksiniz,
  4. Google, Yahoo, Bing, Yandex gibi arama motorunda anahtar kelimenizde kaçıncı sırada olduğunuzu görebileceksiniz.
  5. Google plus, twitter, facebook ve diğer sosyal ağlarda yapılan paylaşımların sayısını ve beğenilerin sayısını öğrenebileceksiniz.
  6. Seo analiz sistemi sayesinde sitenizin arama motorlarına uygun bir hal alması için gerekli olan işlemleri öğrenebilecek ve bu eksiklikleri nasıl tamamlamanız gerektiğiniz sizlere gösteren bir uyarı sistemi ile sitenizi daha üst sıralara çıkartabileceksiniz.

Şuanda yapım aşamasında olan bu sistem’de daha adını sayamadığımız bir çok analiz sistemi sayesinde sizlerde alt yapısı güçlü bir sitenin başında olacak ve onu dahada geliştirebileceksiniz.

Seslisohbet sitesi açtıysanız bu analiz sistemini mutlaka kullanmanızı öneriyoruz, sitenizin tüm özelliklerini buradan öğrenebilir ve rakip siteleride analiz ederek sitenizi güçlendirmek için sağlam çalışmalar yapabilirsiniz.Siteyi açıp hiç bir işlem yapmadan sitenin bir yerlere gelmesini beklemek biraz üşengeçlik olur bir nevi armut piş ağzıma düş hesabı yapar gibi sitenizin yükselmesini beklerseniz bir hayli zaman kaybı yapmış olursunuz bu nedenle sizlere yardımcı olmak adına açmış olduğumuz site analiz sistemi ile sizlerde sitenizin gelişmesi adına çalışmalar yapabilirsiniz.Seslisohbet site analiz sayfamıza giriş yapmak için sitemizin üst kısmında yer alan seo analiz, site analiz, sıra bulucu gibi butonlardan her hangi birisine tıklayabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir