SesliSohbet Panel İstek Merkezi

Seslisohbet panel istek merkezi ile Artık panel arama derdine son veriyoruz açtığımız bu sayfada sizlere harika bir hizmet sunuyoruz, Site site gezip veya sayfa sayfa dolaşıp panel aramak yerine bize aradığınız panelin ismini söyleyin bizler sizlere hemen gönderelim.

Seslisohbet Panel İstek Merkezi

SohbetGen ailesi olarak bir ilke daha imza atıp sohbet paneli arayan arkadaşlara hizmeti ayağına getiriyoruz, Bilindiği gibi sohbetgen açıldığı ilk günden bugüne kadar tüm ziyaretçilerine ücretsiz paylaşımlar, scriptler, tasarımlar ve sohbet panelleri sunmaktadır.Arşivimizde bulunan tüm panelleri burada paylaşmak yerine panel isteyen arkadaşlara gönderme kararı aldık.

16.08.2016 tarihi itibariyle yayında ve online olan tüm paneller elimizdebulunmaktadır bu panelleri sizlerin aşağıdaki yorum bölümüne sahip olmak istediğiniz panelin adını yazıp bizlere göndermeniz yeterli olacaktır yorum eklerken yazmış olduğunuz mail adresinize panel indirme linki ve kurulum videosu gönderilecektir.Artık bu hizmet sayesinde dileyen herkes istediği paneli indirme şansına sahip olacaktır.

Örnek olarak yorum bölümüne es fox panel gönderirmisiniz yazdıktan sonra yorum bölümüne iletisim@mail.com adresi şeklinde yazıp güvenlik sorgulamasını onaylayıp gönderdikten itibaren en fazla yarım saat içerisinde istediğiniz panel elinize ulaşacaktır.

Ayrıca son olarak belirtmek isterimki bunu bilmeyen bazı arkadaşlar var bu tür paylaşımlarda yorum sistemini kullanmamızın asıl amacı paylaşımın yapıldığı sayfanın kalitesini arttırmak ve giriş yapan ziyaretçilere güven sağlamaktır.Bu nedenle yorum yazmanız hem sitemiz için hemde diğer ziyaretçiler için önemlidir.Bu nedenle sitemizdeki her içeriğe vakit ayırarak yorum yazan herkesten ALLAH razı olsun.Sitemizde yer alan hiç bir panel’de shell ve benzeri içerik yer almamaktadır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

9 Responses

 1. ümit dedi ki:

  Sonixv1 Temasını Alabilimiyim kurulum videosu ve tema ile birlikte

 2. baran dedi ki:

  merhaba güzel paylaşım

 3. Walcot dedi ki:

  tebrikler güzel paylaşım esfox alabilirmiyim saygılar

 4. Hakan dedi ki:

  Heryerde arıyorum bu paneli bir yerde yorum atın mailinize qönderilecektir indirme linki deniyor hala link gelmedi inş. sizden qelir teşekkürler.

 5. mizah dedi ki:

  Graphic paneli arıyorum kardeşim yardımcı olursan sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir