Seslisohbet Müzik Odası

Seslisohbet Müzik Odası; Online müzik dinlemenin en keyifli ve en eğlenceli halini sizlere sunan odalar’dan birisidir, bu oda içerisinde DJ’lerimizden istediğiniz müziği istek yapabilir ve odadaki arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz veya oda içerisinde mikrofon alarak müzik dinletisini sizler yapabilirsiniz.

Seslisohbet Müzik Odası

Evde, iş yerinde veya internete girebildiğiniz her hangi bir yerde canınız müzik dinlemek istedi fakat internet kotanızı aştığı için dinleyemiyorsanız tek yapmanız gereken SohbetGen© odalarına giriş yaparak djlerimize dinlemek istediğiniz parçanın adını söylemeniz yeterli olacaktır.Günün her saati istediğiniz tüm müzikleri dinleyebilme imkanına sahip olacağınız bu ortamda, müzik dinlerken yeni arkadaşlar edinecek, onlara parçalar armağan edebilecek, hoş müzikler eşliğinde sohbet’in tadını doyasıya çıkartabileceksiniz.

Seslisohbet müzik odası içerisinde sizlere 7/24 müzik ziyafeti verilmektedir, bir birinden değerli DJ arkadaşlarımız sizlerin isteklerini yerine getirmek adına çalışmalar yapmakta, En güzel parçaları sizler için sıralamaktadırlar.Bu oda içerisine sevdiğiniz arkadaşlarınızı ve ya sevgilinizi davet ederek onlar için özel isteklerde bulunabilir ve Dj’ler tarafından seslendirilen süprizler yapabilirsiniz.

Sabah 08:00 ile Akşam 24:00 saatleri arasında genellikle hareketli müziklerin çalındığı bu odalarda 24:00’dan sonra genellikle Arabesk, Fantazi, Damar tarzı müzikler dinletilmektedir. Gün içerisinde Damar müzik dinlemek veya her hangi bir parçayı dinlemek isterseniz DJ’ arkadaşlarımıza özel mesaj yolu ile istekte bulunmanız yeterli olacaktır.Bu odayı diğer odalardan ayıran en büyük özellik adından’da belli olduğu gibi sadece müzik dinleme, istekte bulunabilme özelliğidir.

Hemen müzik dinlemek, dinlenen müzikleri armağan etmek ve sesinizi tüm dünyadaki eş, dost ve akrabalarınıza duyurmak isterseniz doğru adrestesiniz. Tüm müziklerin ortak noktası, tüm tarzlar için ayrı ayrı düzenlenmiş müzik odaları ile hizmetinizde olan sohbetgen’dir, Yıllardır seslisohbet’te bir numara olan ve yaptıkları çalışmalar ile her zaman zirvede olmayı başaran kişiler tarafından kurulmuş olan bu ortamda sizlerde yer almak isterseniz sitemizin sağ bölümünde yer alan giriş resmine tıklayabilirsiniz.Direkt olarak online müzik dinleyebileceğiniz müzik odamıza giriş yapmak isterseniz sesli.sohbetgen.com sayfasına giriş yaparak burada yer alan türkçe play veya hertelden oda butonlarına tıklayabilirsiniz.Bu butonlara tıkladıktan sonra açılan sayfaya kullanıcı adınızı yazıp direkt olarak giriş yapabilir veya kayıtlı kullanıcı iseniz kullanıcı adınız ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir