Seslisohbet icin flash nick

Seslisohbet icin flash nick tasarımları yapmak bazı proğramlar yardımı ile çok kolaydır, bir kaç aşamada bu proğramları indirebilir ve youtube gibi video sitelerinde veya google’da araştırma yaparak proğramların nasıl kullanıldığı konusunda bilgilere sahip olabilirsiniz.Bu sayfada sizlere flash nick yapmak için neler yapmanız ve hangi proğramları indirmeniz gerektiği konusunda sizlere bilgiler vereceğiz.Öncelikle flash nick nedir bu konuya bir açıklık getirelim istedik.

Seslisohbet Flash nick Nedir ?

Flash nikler site içerisinde niklerinizin özel ve dikkat çekici olmasını sağlayan, gif, png gibi resimler yolu ile yazılı olarak görüntülenen rumuzunuza hareketlilik katan bir sistemdir, bu nik önceki dönemlerde gold üyeler tarafından kullanılmaktaydı fakat günümüzde ücretsiz olarak verilmeye başlandığı için artık dileyen herkes istediği proğram ile flash nickini hazırlayıp sitesine koyabilir ve farklı bir görünüme sahip olabilirler.

Seslisohbet Flash nick proğramları;

  1. Ulead Gif Animatör:Bu proğram ile gifler üzerinde düzenleme yapabilir, sıfırdan resimler ile veya yazı ile hareketli gifler oluşturabilirsiniz.Ulead Gif AnimatörBu proğramı indirmek için google arama motoruna Ulead Gif Animatör Full indir yazmanız yeterli olacaktır, ayrıca programın kullanım şekli’de youtube’de yer almaktadır.
  2. Banner Maker; Bu proğram ile genelde swf uzantılı bannerler ve gif uzantılı bannerler yapılmaktadır fakat üzerinde biraz kurcalama yaptıktan ve boyut ayarlamaları yaptıktan sonra sizlerde harika flashlar yapabilirsiniz, bu program yardımı ile hazırladığınız flashları daha sonra ulead gif ile düzeltmeniz gerekmektedir.Proğramı indirmek için google arama motoruna Aloe Software flash banner maker yazarak aratabilirsiniz.Aloe Software Flash Banner Maker
  3. Swf Text Banner Maker:Bu proğramda aloe ile aynı özelliklere sahip bir diğer proğramdır, işlemi ve çalışmaları neredeyse aynı olmasına rağmen Swf Text’de farklı efektler yer almaktadır alternatif olarak kullanabilirsiniz.Bu proğramıda full ve lisanslı olarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz, indirmek için google arama motoruna SWFText yazıp aratarak indirebilirsiniz.Swf Text Banner Maker
  4. Jasc Animation Shop:Ulead gif  tarzı gif editleme ve gif oluşturma proğramıdır, aloe ve diğer proğramlar ile hazırladığınız gif uzantılı dosyalarınızı bu proğram yardımı ile düzenleyebilir, efektler katabilir, hızını düşürüp yükseltebilirsiniz.Jack Animation Shop

Bu yukarda bahsettiğimiz 4 proğram sayesinde sizlerde seslisohbet siteleri içerisinde kullanabileceğiniz harika flashlar yaratabilirsiniz, yapacağınız çalışmaları bizlere yollayarak burada sergilenmesini’de sağlıyabilirsiniz.Proğramları temin ederken, kurulumunu yaparken veya kullanırken sorun yaşayan arkadaşlar skype üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve teknik destek alabilirler.İletişim bilgilerimize ulaşmak için sayfanın en üst kısmında yer alan iletişim sayfası’na tıklayabilir ve buradaki skypte, gsm veya e-mail adresimiz yolu ile 7/24 bağlantı kurabilirler.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir