Seslisohbet Hertelden Odası

Adından’da bilindiği gibi hertelden müziğin dinlenebildiği seslisohbet odasıdır, Dileyen herkes mikrofonu alarak istediği müziği çalabilir ve odadaki diğer kullanıcılara dinletebilir, Argo ve huzuru bozacak müzik türleri hariç tüm müziklerin dinlenebildiği bu odada web cam açabilir ve online kullanıcıların müzik dinlerken sizleride görüntülemesini sağlıyabilirsiniz.

Seslisohbet hertelden odası içerisinde Türkçe pop, arabesk, fantazi, slow, halk müziği, sanat müziği ve yabancı müzikler çalınabilir.Eğer sizlerde kafanıza göre bir müzik seçip online kullanıcılarımız ile paylaşmak isterseniz sitemizin hertelden odasını ziyaret edebilirsiniz.Bu oda içerisinde sohbet ederken dikkat edilmesi gereken en büyük husus diğer kullanıcıların çaldıkları müziklere karşı saygılı olmak ve aşşağılayıcı kelimeler kullanmamaktır.Oda kurallarına uyan her türlü müzik çalınabilir.

Hertelden odası sitemizin en popüler üçüncü odası olarak sitemizin sohbet odaları sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır, sitemizin sohbet paneline giriş yaptıktan sonra üst kısımdaki sohbet odaları bölümünden hertelden odasını seçip giriş yapabilirsiniz, Hertelden odasında görevli olmak isterseniz bu odanın üst kısmında yazmakta olan oda sorumluları ile irtibata geçebilir ve görevli başvurusunda bulunabilirsiniz.

Seslisohbet Hertelden Odası Fonları;

Aşağıda yer alan fonlar seslisohbet sitelerinin hertelden odası için tasarlanmış oda fonlarıdır bu fonları sitenizde kullanabilirsiniz.Fonları sitenizin dizayn bölümüne yüklemek için resmin üzerine sağ tıklayıp ”Resim Adresini Kopyala” seçeneğine tıklayarak resmin linkini kopyalıyabilirsiniz.

Seslisohbet Hertelden Odası

Üst kısımda yer alan oda fonu grafikerlerimiz tarafından hertelden odası için demo olarak tasarlanmıştır eğer sizlerde kendi sitenize özel böyle güzel bir fon yaptırmak isterseniz sitenizin adını ve mail adresinizi yorum olarak atabilirsiniz.

 

Değerli site sahipleri sizlerde sitenizin fonlarını bizimle paylaşabilirsiniz, Bizlere göndereceğiniz fonlar hem sitenizin reklamı hemde fonlarınızın saklanması açısından sizlere yararlı olacaktır, Oda fonlarınızı yüklemek için hızlı resim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir