Seslisohbet Flash Nick Yükle

Değerli seslisohbet site sahipleri ve ziyaretçileri artık flashlarınızı ömür boyu saklayabileceğiniz yeni bir sistem var bu sistem sayesinde flashlarınızı tek bir sitede toplayabilecek, dilediğiniz kadar saklayabileceksiniz.Hızlı resim artık sadece sesli sohbet sitelerine ve seslichat sitelerine özel olarak hizmet vermektedir.Sizler için hazırladığımız resim ekleme ve paylaşma sitemizde sizlerde hemen paylaşımlarda bulunabilir, flashlarınızı ve resimlerinizi yükleyebilirsiniz.

Seslisohbet Flash Nick Yükle

Seslisohbet Flash Nick Yükle

Flash nick yüklemek için http://resimupload.sohbetgen.com/ web adresine giriş yaparak, flash’ınızı buraya yüklemeniz gerekmektedir, upload işleminin ardından sizlere verilen doğrudan erişim linkini sesli sitenize giriş yaptıktan sonra nikinize sağ tıklayıp profil bölümüne giriş yaptıktan sonra logo ismi yazan yere ekleyip değiştir diğerek kaydedebilirsiniz.

Flash nik eklerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır bunlardan en önemlisi ise flash’in en ve boy oranıdır sesli siteler için flashlar’ın en oranı 120px olmalıdır bundan daha büyük olanlar kullanıcılar bölümünden dışarıya doğru kayacağından flashları’nız düzgün görünmeyecektir.En uygun flash nick boyutu 120×60 px’tir bu ebatlarda yapacağınız flashlar site içerisinde çok güzel duracaktır.

Siteler için flash nick nasıl yapılır ve flashlar hangi programla yapılır bu konuda sizlere seslisohbet icin flash nick adlı makalemizde bilgiler verdik bu sayfayı ziyaret ederek hem proğramları indirebilir hemde proğramlar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Seslisohbet flash nick yükle’me bölümümüzün kullanışı çok basittir bu nedenle bu konuya pek fazla değinmedik üst kısımdaki hızlı resim yükle butonuna tıkladıktan sonra dosyayı seçip yükleyin ve sizlere verilen linki alıp istediğiniz yerde kullanın.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir