Seslimekan Seslisohbet Odası

Seslimekan seslisohbet odası türkiyenin en eski sohbet odalarından birisidir, Bir zamanların efsanesi olan bu odada binlerce kişi yeni arkadaşlıklar kurmuş, bir birleri ile eğlenceli ve güzel vakitler geçirmiş vede aynı ortama yıllarını vermiştir.

SesliMekan SesliSohbet Odaları

Adı türkiyenin en büyük arkadaşlık siteleri arasında yer alan bu ortam belirli bir süre osman_aGa tarafından yönetilmiş daha sonrada Demir’e devredilmiştir, Fakat günümüz’de sesli sitelere karşı pek fazla ilgi kalmadığından dolayı site ilk günkü şaşalı günlerini kaybetmiş normal sakin ve bir kaç gruptan oluşan bir sohbet ortamı halini almıştır.

Seslimekan‘ın mekan olduğu dönemlerde sadece bir kaç site varken günümüzde her önüne gelen bir site açtı ve 2016 yılı itibariyle 1 milyona yaklaşan seslisohbet sitesi online olarak çalışmaktadır.Bu kadar çok sitenin olması tabikide kullanıcıların dağılımını etkilemekte ve sitelerin online sayısı her geçen gün bazı faktörlerden dolayı düşmektedir.

Bizler sohbetgen ailesi olarak geçmişten günümüze kadar gelen sohbet anlayışını değiştirerek bir kullanıcının internette aradığı tüm hizmetleri tek bir ortamda sunma kararı aldım ve böylece sohbetin gezegeni sohbetgen.com artık bu alanda hızla büyüyen bir ortam olma adına sohbet, arkadaşlık, paylaşım, upload, seo, webmaster araçları gibi daha sayamadığımız bir çok alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Bu yeni oluşumda yer almak ve bizimle tanışmak isteyen herkesi aramızda görmek isteriz, herkese kapımız açıktır.Gümüz itibariyle dünya sıralamasında ve ülke sıralamasında yılların siteleri ile yarışmaya başlıyan sohbetgen.com pek yakında zirvedeki yerini alacak ve sizlere sınırsız hizmet sunmaya devam edecektir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir