SesliBatman.Com Sesli Batman

Seslibatman.com diğer adıyla sesli batman seslisohbet odaları yayın hayatına girmiştir, 100+1 sohbet odası ile sesli siteler arasındaki yerini alan bu yeni sohbet ve arkadaşlık sitesi siz değerli misafirlerini ağırlamaya başlamıştır.

SesliBatman.Com Sesli Batman

Batman ve ilçelerinden yüzlerce kişiyi bir arada barındıran ve ücretsiz arkadaşlık hizmeti sunan bu web adresine siz değerli ziyaretçilerimizde ücretsiz olarak giriş yapabilirler.Sesli batman sohbet odalarına giriş yapmak ve buradaki online kullanıcılar ile tanışmak isterseniz sağ menüde yer alan tıkla sohbet’e başla butonuna tıklayabilirsiniz.

Batmanlı olup’ta ilinin tanıtımına katkı sağlamak isteyen ziyaretçilerimiz sitemiz’de ücretsiz görev alabilir ve batman sohbet odalarını yönetebilirler, görev alacak arkadaşların online süreleri yüksek olması gerekmektedir ve siteye giriş yapan diğer kullanıcıları bilgilendirmek adına batman ili hakkında geniş bir bilgiye sahip olması gerekmektedir.

Batman ilimiz hakkında siz değerli ziyaretçilere biraz bilgi verelim; 2015 yılında yapılan nüfus sayımına göre 419.253 kişi bu şehirde ikamet etmektedir ve batman ilimiz güneydoğu anadolu bölgesinde yer almaktadır.Gercüş, Hasankeyf, Beşiri, Kozluk ve Sason ilçeleri bulunmaktadır.

Son olarak Batman ilin’in yerel yönetimi Eylül 2016’da “PKK-KCK’ya yardım ve destek verdiği gerekçesiyle, haklarında yürütülen soruşturma ve kovuşturmalar kapsamında” kanun hükmünde kararname ile görevinden uzaklaştırılan eş belediye başkanları Sabri Özdemir ve Gülistan Akel’in yerine vali yardımcısı Ertuğrul Şeref Aksoy atandı.

İlimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz vikipedi batman sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir