Sesli Sohbet Perfect Panel

Siz değerli sesli sohbet site sahipleri için paneller sunmaya devam ediyoruz bu panellere bir yenisini daha ekliyoruz, sesli sohbet perfect panel full ve orjinal hali ile sizlerle, artık sizlerde panellere ücret vermeden rahatlıkla indirip kullanabilecek be sitelerinize kurabileceksiniz.

Sesli Sohbet Perfect Panel

Daha önce seslisohbet.com ve ruyaalem gibi sitelerimiz’e kurmuş olduğumuz perfect panel’i aşağıda yer alan download linkinden sizlerde indirebilirsiniz.Panel tarafımızca kullanılmış olup tamamen orjinal ve full paneldir.Panel wordpress tabanlı oldu birde portala sahiptir bu nedenle siteye makale ve içerik girerken sitenizinadi.com/wp-admin üzerinden giriş yapmalısınız bu konuda ayrıntılı bilgiyi kurulum bölümünde sizlere anlatmaya çalışacağız.

Sesli Sohbet Perfect Panel İndir;

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]Panel Download : https://yadi.sk/d/UgMOcJ0BjQukM[/box]

Buradaki linkten paneli indirdikten sonra lütfen emeğe saygı için perfect panel hakkında yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz, sizlere verdiğimiz hizmetler karşısında tek isteğimiz faydalandığınız içerik hakkında kısada olsa bir yorum eklemenizdir.

Sesli Sohbet Perfect Panel Kurulum;

 1. İndirdiğiniz perfect paneli masa üstünüzde bir klasör oluşturarak içerisine atınız ve bu klasör içerisinde rar arşivinden çıkartınız.
 2. Arşivden çıkartmış olduğunuz dosyaları sunucunuza aktarınız.
 3. Dosyalar sunucunuza aktarılırken bu sisteme ait olması için msql veritabanı oluşturunuz.
 4. Arşivden çıkartmış olduğunuz panel dosyaları içerisinde yer alan perfect.sql dosyasını veritabanınıza import ediniz.
 5. Veritabanı adı, veritabanı kullanıcı adı ve veritabanı şifresi’ni panel dosyaları içerisindeki wp-config.php ve config.php dosyalarının içerisine ekleyip bu dosyaları tekrar sunucunuza aktarınız.
 6. Bu işlemleri yaptıktan sonra perfect panel aktif olarak çalışacaktır fakat admin panelinize giriş yapamazsınız, admin paneline giriş yapabilmek için öncelikle sitenin sağ üst bölümündeki yeni üyelik butonuna tıklayıp üye olunuz.
 7. Üyelik işleminin ardından phpmyAdmin’e giriş yaparak veritabanı üyeler bölümündeki admin ile yeni üye olduğunuz bilgileri bir birleri ile değiştirerek sisteme atanmış olan eski admin ile kendinizin yerini değiştiriorsunuz ve bu yeni isimle admin paneline giriş yapıyorsunuz.
 8. Aynı işlemi wordpress sistemi içinde yapıyorsunuz ve burayada wp-admin üzerinden giriş yapıyorsunuz.

Değerli site sahipleri kısaca perfect panelin kurulumunu sizlere anlatmaya çalıştık fakat yinede sesli sohbet kurulumunda sorun yaşıyorsanız bizlere web.developer07 skype adresimiz üzerinden ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.Bizler sohbetgen ailesi olarak sizlere 7/24 hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

2 Responses

 1. Turku dostu dedi ki:

  tskler hocam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir