Sesli Sohbet Panellerinin Rar Şifreleri

Merhaba arkadaşlar bu bölümde sizlere sitemizde paylaşılan sesli sohbet panellerinin rar şifrelerini paylaşacağım, Sezonun açılması dolayısı ile site ile pek fazla ilgilenemediğim için vede mail ile geri dönüşlerde yaşanan sorunlar nedeniyle şifreleri tek bir bölümde paylaşarak indirdiğiniz panellerin rar şifrelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümde hangi panelin rar şifresini arıyorsanız bulabilirsiniz, dilerseniz tüm panelleri indirerek kullanabilirsiniz ama yinede verdiğimiz emeklerden dolayı paneller ve site hakkında yorum yaparsanız çok makbule geçer.

Sesli Sohbet Panel Şifreleri !

 

 

Panelleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz, tüm paneller tarafımızca test edilmiş ve kullanılmıştır.Ayrıca yeni çıkan sohbet panellerine ise 20 tl karşılığında sahip olabilirsiniz. Creative ve Eswin paneli 30 tl’ye almak isterseniz 0538 971 11 08 nolu telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.Bu numara sadece satış işlemleri için kullanılmaktadır.Tüm paneller 30 tl karşılığında kurulmaktadır.Bu fiyata hiç bir yerde bulamazsınız.Tamamen orjinal ve hatasız sohbet panelleridir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

4 Responses

  1. EfSun dedi ki:

    Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

  2. MANAS dedi ki:

    adamsın ama adamın olmadığı yerde reiis 😀

  3. Feridun dedi ki:

    Teşekkür ederiz emekleriniz için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir