Sesli Sohbet Panelleri Arşivi 2018

Merhaba arkadaşlar bu sayfayı sesli sohbet siteleri sahipleri için özel olarak hazırladık, bir çok arkadaşımız panelleri indiremediklerini veya rar şifrelerinin yanlış olduğunu yazmış bu nedenle uzun bir aradan sonra tüm panelleri tek tek sitemize yükleyip inceledikten sonra yeniden sizlerle paylaşıyoruz, Aşağıdaki bölümde panellerin bilgileri vede download yani indirme linkleri yer almaktadır.

Sesli Sohbet Panelleri Arşivi 2018

1.Eswin Sesli sohbet paneli

Panel incelenmiş siteye kurulduktan sonra paylaşıma sunulmuştur, Alt kısımdaki indirme linkleri bölümünden eswin paneli indirip rar arşivinden çıkartınız, panel dosyalarını ftp ile sunucunuza, sql klasöründe yer alan pnl.sql dosyasını veritabanınıza yükleyiniz daha sonra ise veritabanı bilgilerini panel dosyaları içerisinde yer alan always klasörü içerisindeki config.php dosyasını php editör programı ile açıp içerisindeki gerekli alanları düzenleyiniz.

Kullanıcı ve Yönetim Paneli Bilgileri; kullanıcı adı: sohbetgen sifre: sohbetgen

2. Albeni Sesli Sohbet Paneli

Eski bir panel olmasına rağmen site sahipleri tarafından en çok beğenilen panellerden birisidir ve kurulumuda oldukça kolay olan bu paneli indirdikten sonra rar arşivinden çıkartıp config.php dosyasını düzenleyip sunucunuza yükleyiniz.

Kullanıcı ve Yönetim Paneli Bilgileri; bu panel üzerinde düzenleme yapılmadı kurulumu yaptıktan sonra phpmyadmine giriş yaparak sizler düzenleyebilirsiniz.

3. Es Fox Sesli Sohbet Paneli

Tasarlandığı zaman binlerce sesli sitede kullanılan ve site sahipleri ile ziyaretçilerinin hayran kaldığı bir paneldir, Paneli indirip arşivden çıkarttıktan sonra panel dosyaları içerisindeki always klasöründe yer alan config.php’yi açarak database bilgilerinizi ekleyip kaydettikten sonra sunucunuza yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı ve Yönetim Paneli Bilgileri; kullanıcı adı: sohbetgen sifre: sohbetgen

4. Es Perfect Sesli Sohbet Paneli

WordPress alt yapısı ile tasarlanan ve mobil uyumlu tasarımı ile türkiyenin en büyük sitelerinin halâ kullanmakta olduğu harika bir paneldir, WordPress alt yapısı kullanıldığı ve mobil uyumlu olduğu için SEO açısındanda sitenize değer katıcak bir paneldir.Paneli kurarken 2 adet config dosyasını düzenlemeniz gerekmektedir, birincisi wordpress alt yapısı için gerekli olan vede panel dosyaları içerisinde yer alan wp-config.php dosyasıdır, ikincisi ise always klasörü içerisinde olan config.php dosyasıdır, site için oluşturduğunuz veritabanını her iki config dosyasınada eklemeniz gerekmektedir.

Kullanıcı ve Yönetim Paneli Bilgileri; bu panel üzerinde düzenleme yapılmadı kurulumu yaptıktan sonra phpmyadmine giriş yaparak sizler düzenleyebilirsiniz.PhpmyAdmin’den cglk_uyeler ve wp_users bölümlerine giriş yaparak düzenleme yapabilirsiniz.

Sesli Sohbet Panellerin Download ( indirme ) linkleri

Tüm paneller editörlerimiz tarafından editlendikten vede sağlamlığı test edildikten sonra buraya eklenecektir,  bizler emek verip bazı arkadaşların ücretli olarak sunduğu panelleri sizler için ücretsiz olarak paylaşıp hizmetinize sunuyoruz, bu nedenle emeğe saygı için yorum yapmayı vede üst kısımdaki facebook beğen butonuna tıklamayı bizlere çok görmeyin.

Bazı paneller, php, msql vede sunucu farklılığı nedenleri ile hata verebilir bu nedenle php sürümü 3 olan vede linux sunucularda kurulum yapmanız önerilir aksi halde diğer sunucularda hatalar verebilir.Panellerin hepsi tarafımızca test edilmiş ve sql dosyaları ile sizlere sunulmuştur.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

4 Responses

  1. emrah dedi ki:

    emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş EsFos panelin şifresini yolarmısınız

  2. mehmet dedi ki:

    Selamun Aleykum Kadeşim Begeni butonuna basıyorum ama vermiyor indirme ekranını

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir