Seo Analiz Scripti

Seo analiz scripti arayan site sahipleri veya seo analiz sistemi kurmak isteyenler için harika bir script’i sizlere sunuyoruz, responsive tasarımı, admin paneli, renkli ve özgün yapısı ve türkçe dil desteği ile bu script bulunmaz hint kumaşı değerinde bir yapıya sahiptir.

Seo Analiz Scripti

Seo analiz script’i özellikleri;

[tie_list type=”plus”]
 • Responsive, mobil uyumlu tasarıma sahiptir.
 • Google adsense reklamları için ve mobil cihazlar’da görüntü kalitesini bozmayacak reklam biçimlerini desteklemektedir.
 • Kurulumu basit ve dosya boyutu bakımından sunucunuzu kasmayacak bir kapasiteye sahiptir.
 • Analiz edilen sitelerin ekran görüntüsünü çekip liste olarak yayınlama özelliği mevcuttur.
 • Analiz edilen sitelerin alexa sıralaması, domain yaşı, google ban kontrolü, meta etiketleri, robotx ve sitemap dosyalarının olup olmadığını, host ve whois bilgilerini, ve sosyal ağlardaki popülerliğini tespit etme gibi özelliklere sahiptir.
 • Analiz edilen sitenin tüm seo özelliklerini inceleyip derecenlendirir ve bilgilerin PDF dosyası olarak kaydedilmesini sağlar.
[/tie_list]

Seo Analiz Scripti

Seo analiz scripti admin paneli özellikleri;

Tasarımın kendisi olduğu kadar admin paneli’de bir hayli harika ve gayet kullanışlı bir yapıya sahiptir.Admin panelin’den sitenin tamamına hükmedebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

[tie_list type=”plus”]
 • Sitenin günlük ziyaretçi sayısı, son analiz edilen siteler, analiz edilen sitelerin ip numaraları gibi bilgilerin yer aldığı istatistik bilgileri yer almaktadır.
 • Admin panelin’den ip ve İD yani site adı yasaklama özellikleri yer almaktadır.
 • Script’e entegre edilmiş özel sitemap.xml sistemini yönetebilme imkanı sunulmaktadır.
 • Sayfa ekleme ve silme özelliği yer almaktadır.
 • Popüler siteleri ekleyip kaldırabilme ayrıca son siteler bölümünde daha önce analiz edilmiş siteleri yönetebilme imkanı yer almaktadır.
[/tie_list]

Seo analiz scripti admin paneli

Script’in kendisinde ve admin panelinde daha sayamadığımız bir çok özellik yer almaktadır.Sizlerde kendi sitenize özel bir seo sistemine sahip olmak istiyorsanız bu script işinizi görecektir.

Seo analiz script’i kurulumu;

[tie_list type=”plus”]
 • Script’i aşağıdaki download bölümünden indirip rar arşivinden çıkartınız.
 • Çıkarttığınız dosyanın içerisinde yer alan upload klasörünün içerisindeki dosyaları sitenize yükleyiniz.
 • Scripti çalıştırmak için msqL veri tabanı oluşturunuz.
 • Yükleme işlemi bittikten sonra siteadi.com/install.php linkini çağırıp kurulum işlemlerini yapınız.
[/tie_list]

Kurulum esnasında sorun yaşayan arkadaşlar config.php dosyasının yazma izinleri chmod 777 olması gerekmektedir bu işlem bazı sunucularda otomatik olarak tanıtılsada bazı sunucularda el ile belirtmek gerekmektedir.Tüm bu işlemleri yaparken yine sorun yaşayan arkadaşlar olur diye sql dosyasını’da dosyaların içerisine ekledim.

Tüm bu bilgilere rağmen kurulum’da sorun yaşayan arkadaşlar olursa aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bizlere sorunu bildirebilirsiniz.Sorunun çözümü yine yorumunuza cevap olarak iletilecektir.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”http://script3.prothemes.biz/” icon=”fa fa-eye” target=”true”]Demo ( Home Page )[/button] [button color=”purple ” size=”medium” link=”http://script3.prothemes.biz/login.php” icon=”fa fa-eye” target=”true”]Demo ( Admin Panel )[/button]

Admin username: admin@prothemes.biz
Admin password: password

[button color=”green” size=”medium” link=”http://goo.gl/fTM6qC” icon=”fa fa-download” target=”true”]Buradan indiriniz ( Download )[/button]

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir