AnaSayfa / Güncel Paylaşım / Sela Okuyan Müezzine Saldırdılar

Sela Okuyan Müezzine Saldırdılar

15 temmuz günü yapılan darbe girişimi sonrasında tüm yurttaki cami minarelerinde sela ve ezan sesleri yankılandı, fakat buna tahammül edemeyen ermeni tohumu bazı şahıslar cami’de sela okuyan müezzine saldırıp camiyi harabeye çevirmeye çalıştılar.

İzmir Narlıdere Ilıca mahallesie 15 temmuz 2016 günü Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından gelen emir ile sela ve ezan okumak ve birlik beraberlik çağrısı yapmak adına minareye çıkan müezzine bir kaçtane kendini bilmez hadsiz ve soysuz köpek saldırdı bu şahıslar hakkında soruşturma başlatmak adına videoları her yerde paylaşıyor ve bu soysuz köpekleri Önce ALLAH ( C.C )’un gazabına sonrada yüce TÜRK ADALETİ’ne sevk ediyoruz umarım bu şerefsizler hakkında gereken işlem biran önce yapılır.

Sela Okuyan Müezzine Saldırdılar

İşte o ana ait olan görüntüler, halk tarafından ve cami içerisinde yer alan güvenlik kamerası tarafından çekilen görüntüler.

Video – 2 Cami Kamerası

» Benzer içeriklere'de göz atmak istermisiniz ! »

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

Bursa Sesli Sohbet

Bursa Sesli Sohbet

Özgürce ve ücretsiz sohbet’in kalbi bursa sesli sohbet odalarında atıyor, Bursa halkı sohbet etmek ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir