Satılık Seslisohbet Siteleri

Satılık seslisohbet siteleri paylaşım platformuna hoşgeldiniz, bu sayfada satmak istediğiniz seslisohbet sitelerinizi paylaşabilir ve satın almak isteyen müşterilerin ulaşmasını sağlıyabilirsiniz, Ayrıca belirtmek isterimki sohbetgen.com sohbet odaları’da kiralıktır, kiralamak isteyen site sahipleri iletişim bölümünden yönetim ekibimiz ve site sahibimiz ile irtibata geçebilirler.

Satılık seslisohbet siteleri

Günümüz’de sesli sitelerin popüleritesi düşmüş olduğundan dolayı kaliteli site bulmak çok zor bu nedenle herkes sitesini satmaya başladı ve sesli siteler azalmaya başladı, satılan siteler arasında bir çok kaliteli sitede yer almakta aşağıdaki bölümde satın alabileceğiniz satılık siteler yer almaktadır ve satışa sunan site sahibinin mail adresi veya diğer iletişim adresi yer almaktadır.

Seslisohbet panelimizi ve odalarımızı kiralamak isteyen site sahipleri için iletişim adresimiz web.developer07’dir bu skype adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz, satmak istediğiniz sitelerinizi sayfanın aşağısındaki yorum bölümünü kullanarak bizlere gönderebilirsiniz, paylaşılan siteler burada iletişim adresleriniz ile birlikte paylaşmaktadır.

Türkiye’de ve avrupa’da binlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilen sohbetin gezegeni sloganıyla sohbetgen.com sohbet paneli 6 aylık 150 12 aylık 300 tl’dir.Kiralayan arkadaşlar direkt olarak isterse ana sayfadan kendi sitelerine yönlendirebilir yada sitemizde kurulu olan esfox sohbet panelini kullanabilirler.

Sitemizin alexa ve ziyaretçi istatistiklerini wmaraci site sorgulama bölümünden inceleyebilirsiniz.Bizlerle iletişime geçerek sitemiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

3 Responses

  1. sesli chat dedi ki:

    mrb hocam siteniz gerçkten çok güzel hayırlı olsun allah unandırmasın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir