Satılık SesliChat SiteleriSatılık seslichat siteleri artık burada paylaşılıyor, sizlerde sitenizi satmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlere bildirmektir, seslichat sitesini satmak isteyen site sahipleri sitelerinin isimlerini satmak istedikleri fiyatı vede iletişim adreslerini bizlere bildirerek sitelerinin burada yayınlanmasını sağlıyabilirler.

Bugüne kadar bir çok seslisohbet ve seslichat sitesini satmış bulunmaktayız, günlük olarak binlerce kişinin ziyaret ettiği bu ortam’da sitelerin satılma şansı daha yüksektir günlük olarak bir çok site sahibi burayı bazı nedenlerden dolayı ziyaret etmektedir vede burada yapılan paylaşımlar onların dikkatini çekmektedir.Sitelerini satmak isteyen site sahipleri aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirler, Siteleri tek bir başlık adı altında paylaşıma sunacağız.

Üst kısımdaki formu doldurup bize gönderdikten hemen sonra siteniz satışa sunulmaya başlıyacak vede yayınlanacaktır.Satılan tüm siteler, satıldıktan sonra yayından kaldırılacaktır.Satışa sunulan sitelerin analizlerini yine sitemiz üzerinden yapabilirsiniz, üst kısımda yer alan webmaster araçları kısmından satıştaki sitelerin seo analizini, site analizini, google ve alexa değerlerini inceleyebilirsiniz. Sohbetgen.com ailesi olarak tüm herkese hayırlı satışlar diliyoruz.

Satılık SesliChat Siteleri
5 (100%) 1 oy

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Sesli Chat SEO

Sesli Chat Seo

01 Şub 2017
Eskişehir SesliChat

Eskişehir SesliChat

23 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *