Satılık castle clash hesapları arasına bir yenisini daha kattık ve fiyatları indirdik, bu hesapta’yok yok sizlerde castle clash’ta harika bir yere sahip olmak ve eğlence dolu vakitler geçirmek isterseniz çok uygun fiyata 100TL’ye bu hesabı satın alabilirsiniz, sohbetgen sponsorluğunda ve castle clash türkiye farkı ile satışa sunulan hesabın özellikleri ve ekran görüntüleri aşağıdaki bölümde yer almaktadır.Ayrıca belirtmek isterizki hesaba ilgi yoğun olduğu için açık arttırma usulü satılacaktır en fazla fiyatı veren arkadaşa hesabı teslim edeceğiz, Fiyat tekliflerini bu sayfanın altın’da yer alan yorum bölümüne iletişim adresiniz ve verdiğiniz teklif ile birlikte yazınız.

Hesap Adı J3Lu3 89.439 kudrete sahiptir kısacası 90’bin diyebilirsiniz, Burda canavarlar var bölümün’de S dalgası yapılmaktadır.

Hesap içerisin’de yer alan kahramanları ve hesabı tanıtan güzel bir video hazırladık bu videoyu izleyerek hesap hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

[button color=”orange” size=”small” link=”#” icon=”fa fa-eye” target=”false”]J3Lu3 Hesabı tanıtım videosu.[/button]

Satılık Hesaba ait ekran görüntüleri

Bu video kısa bir tantım amacıyla çekilmiştir, Ayrıca hesabın düzen ayarları cihazlara göre farklılık gösterdiği için asıl düzen mobil cihazdadır.

Satılık Castle Clash Hesabı [ 100 TL ]
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • Bilal
   Bilal 29 Eylül 2016

   Hangi şehirde ikamet etmektesiniz, ben İstanbul’da yaşıyorumda, merak ettim, bu arada fiyatı eminim değişmemiştir,

   • SohbetGen
    SohbetGen 30 Eylül 2016

    Fiyatı değişti şuan 170 tl, çünki yeni kahramanlarda eklendi.


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *