AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Samsung’tan 200 TL’ye Z2

Samsung’tan 200 TL’ye Z2

Uzun zamandan beri Samsung Z2 modeli ile ilgili bilgiler gelen Samsung, sonunda yeni modeli için resmi tanıtımını gerçekleştirdi. Samsung Z2 ile birlikte piyasaya giriş yapan Samsung’un bu konuda en önemli kozu Tizen işletim sisteminin kullanılması oldu. Samsung Z2’de yer alan Tizen işletim sistemi Samsung tarafından geliştirilirken, kendi işletim sisteminin geliştirilmesi adına Samsung- Samsung Z2 ile birlikte önemli bir adım atmış oldu.

Marka tarafından Samsung Z2 öncesinde Samsung Z1 ve Z3 modelleri piyasaya sunulurken, telefonda Samsung Z2 ile birlikte önemli iyileştirmeler yapılmış durumda. Özellikle 4G desteğinin olması diğer modellerden ayrılan en önemli özelliği. Samsung Z2 için yapılan tanıtımlarda telefonun tüm özellikleri belirtilirken, 200 TL civarında bir etiket fiyatına sahip olacak telefonda yer alacak önemli özellikler şöyle;

4 inç ekran

4 çekirdekli Spreadtrum işlemci 

1 GB RAM

8 GB depolama alanı

5 MP arka kamera

VGA ön kamera

1500mAH batarya

Ultra güç tasarruf modu

Samsung Z2 için belirtilen özellikler oldukça uygun ve ekonomik bir modelin oluşmasını sağlamış. Özellikle sadece arma yapmak ve mesajlaşmak için telefon ihtiyacı bulunan kişiler 200 TL gibi bir fiyat ile Samsung kalitesini yaşayabilir. 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir