Uzun zamandan beri Samsung Z2 modeli ile ilgili bilgiler gelen Samsung, sonunda yeni modeli için resmi tanıtımını gerçekleştirdi. Samsung Z2 ile birlikte piyasaya giriş yapan Samsung’un bu konuda en önemli kozu Tizen işletim sisteminin kullanılması oldu. Samsung Z2’de yer alan Tizen işletim sistemi Samsung tarafından geliştirilirken, kendi işletim sisteminin geliştirilmesi adına Samsung- Samsung Z2 ile birlikte önemli bir adım atmış oldu.

Marka tarafından Samsung Z2 öncesinde Samsung Z1 ve Z3 modelleri piyasaya sunulurken, telefonda Samsung Z2 ile birlikte önemli iyileştirmeler yapılmış durumda. Özellikle 4G desteğinin olması diğer modellerden ayrılan en önemli özelliği. Samsung Z2 için yapılan tanıtımlarda telefonun tüm özellikleri belirtilirken, 200 TL civarında bir etiket fiyatına sahip olacak telefonda yer alacak önemli özellikler şöyle;

4 inç ekran

4 çekirdekli Spreadtrum işlemci 

1 GB RAM

8 GB depolama alanı

5 MP arka kamera

VGA ön kamera

1500mAH batarya

Ultra güç tasarruf modu

Samsung Z2 için belirtilen özellikler oldukça uygun ve ekonomik bir modelin oluşmasını sağlamış. Özellikle sadece arma yapmak ve mesajlaşmak için telefon ihtiyacı bulunan kişiler 200 TL gibi bir fiyat ile Samsung kalitesini yaşayabilir. 

KAYNAK :

Samsung’tan 200 TL’ye Z2
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 58 views Okunma 27 Ağu 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *