Samsung iPhone Desteği Sunacak

Samsung cihazların iOS desteği sunmaması bugüne kadar ciddi eleştiri alırken pek çok kullanıcı bu desteğin sunulmasını istiyordu.

Samsung Gear için oluşan bu beklentilerin artık gerçekleşeceği belirtildi. Samsung  tarafından yapılan son açıklamalarda yeni akıllı saat versiyonu ile birlikte tüm Android ve iOS işletim sisteminde saatin çalışabileceği açıklandı. Bu açıklama ile birlikte giyilebilir teknoloji konusunda tercihini Samsung Gear’dan yana yapan kullanıcılar artık platform sorunu olmadan giyilebilir teknolojinin nimetlerinden yararlanabilecek.

Sınırlar Kalkıyor!

Samsung tarafından piyasaya ilk sunulduğunda sadece Samsung telefonlar için destek veren akıllı saat kısa süre önce Android işletim sistemleri için geliştirilmişti. Yapılan son açıklamalarda ise iOS için de bu desteğin sunulacak olması bu konuda büyük bir avantaj sağlamış durumda.

Gear S2 iOS Beta Başlıyor

Gear S2 iOS Beta ile ilgili gelen ilk bilgilerde Samsung tarafından programın resmen başlatıldığı belirtilirken, programa dahil olmak isteyen kişilerin minimum iOS 8.4 işletim sistemini kullanması gerekiyor.

Gear S2 iOS Beta ile birlikte ilk defa iOS üzerinde giyilebilir teknoloji deneyimi Samsung tarafından sağlanacak. Bu açıdan önemli bir dönüm noktası olarak görülen bu gelişme, önümüzdeki dönemlerde bizzat iOS kullanıcılarına da sunulacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir