Sahifa WordPress Teması indir [ 2016 ]

En kaliteli wordpress temalarının başında gelen Sahifa WordPress Teması‘nın en son sürümü 2016 sizlere sunulmuştur bu tema ile sizlerde kaliteli haber, magazin tarzı bir site oluşturabilirsiniz, Bir çok özelliği ile binlerce kişi tarafından tercih edilen bu temaya sizlerde sohbetgen.com farkı ile sahip olabilirsiniz.

Sahifa WordPress Teması

Tema’yı türkçeleştirmek çok basit sahifa tema ayarları bölümünde yer alan translate bölümüne giriş yaptıktan sonra temanın türkçeleştirilmesi gereken yerlerini düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz.Bu temanın yüklenmesi çok basit sizlere vereceğimiz link ile temayı indirdikten sonra, rar arşivinden çıkartıp wp-content/themes klasörünün içerisine atınız daha sonra wp-admin/themes.php bölümüne giriş yaparak sahifa 2016 wordpress temasını aktif hale getiriniz.Temayı aktif hale getirdikten sonra sizlere verdiğimiz tema dosyalarının içerisinde yer alan documantation adlı klasörü açarak içerisindeki kurulum yönergelerini takip ederek temayı kendi sitenize göre uyarlıyabilirsiniz.

Sahifa WordPress Teması [ 2016 ] Özellikleri

  • Responsive tasarımı ile tüm cihazlarda net bir görünüme sahip ve mobil uyumlu sayfalar ile ziyaretçilerin gözünü alacaksınız.
  • Sosyal ağ ve Youtube eklentisi ile sosyal ağ sayfalarınızı ve youtube kanalınızı sitenizde yayınlayabilirsiniz.
  • WooCommerce eklentisi ile e-ticaret ve satış sayfası oluşturabilme imkanı ile artık kaliteli bir satış sitesi oluşturabileceksiniz.
  • Temaya entegre edilmiş post wievs sistemi ile sayfayı ziyaret edenleri otomatik olarak görüntüleyebilme özelliğine sahip.
  • Siteye özel ajax arama bölümü ile aramaları anında sayfa değiştirmeden görüntüleyebilme özelliğine sahip.
  • Uyumlu olduğu web tarayıcıları; internet explorer 9 , internet explorer 10 , internet explorer 11 , Mozilla Firefox ,Safari , Opera , Google Chrome , Edge
  • Uyumlu olduğu wordpress versiyonları; WordPress 4.5, WordPress 4.4.2, WordPress 4.4.1,WordPress 4.4, WordPress 4.3.1, WordPress 4.3 bu sürümler hariç diğer sürümlerde’de test edilmiştir fakat bazı sürümlerde kayma veya hatalar ile karşılaşılabilir.
  • Uyumlu olduğu bazı önemli eklentiler; WPML, BuddyPress 2.3.x,WooCommerce 2.4.x,bbPress 2.5.x
  • 9 mayıs 2016 tarihinde son sürümü yapımcısı TieLabs tarafından editlenmiş ve güncellenmiştir.

Sahifa WordPress Teması indir [ 2016 ]

Temayı indiren arkadaşlar bir emeğe saygı yorumu bile atmadığı için sitemizde yapmış olduğumuz paylaşım linklerini kaldırdık artık download linklerini yorum yapan arkadaşların mail adreslerine göndermekteyiz, Sitemizin editörleri 24 saat bilgisayar başında olduğu için yorumlarınız anında incelenmekte ve linkler yorum yapanların en geç 1 saat içerisinde mail adreslerine gönderilmektedir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir