Sağlık Haberleri Sayfamız Yakında Sizlerle

SohbetGen ailesi olarak sizlerin sayesinde hızla büyümeye devam ediyoruz, Üzerinde çalışmaya başladığımız yeni bir sistem ise sağlık haberleri‘dir, en güncel, en yeni ve sondakika sağlık haberleri’nin yer alacağı paylaşım sayfamız tasarım aşamasında devam etmektedir.

Bir çok alanda siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye çalışarak sizlerin internet ortamındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak bizlerin tek hedefidir, SohbetGen ailesi 2016 yılında kurulmasına rağmen insanlar tarafından beğenilen ve tercih edilen bir topluluk halini almıştır, bizler’de sizlerin bu desteklerini boşa çıkarmamak adına sürekli bir çaba içerisin’de içerik gücümüzü arttırmaya ve bu gücü arttırırken’de kalitemizi bozmadan doğru yolda ilerlemeye çalışıyoruz.

SohbetGen paylaşım sitesi ilk etapta sesli ve görüntülü sohbet sitesi olarak açılmış olsada son zamanlarda gördüğü yoğun ilgiden dolayı ziyaretçilerine birden fazla kategoride hizmet vermeye başlamıştır, artık o kadar hızlı gitmeye başladıkki bizlerde bu hızın önünü alamıyoruz sitemiz açılalı 2 ay olmasına rağmen 350 bin’i aşkın tekil ziyaretçi sayısına ulaşmış bulunmaktadır.

İşte sitemiz’de sizlere hizmetler sunduğumuz kategoriler;

[tie_list type=”heart”]
  • Seslisohbet: sesli ve görüntülü olarak iletişim kurabilmeniz adına açılmış arkadaşlık platformudur, sohbet’e bağlanmak için sesli ve görüntülü sohbet giriş resmine tıklayabilirsiniz.
  • Hızlı Resim:Resim dosyalarınızı saklıyabileceğiniz veya eklediğiniz resimleri sosyal ağlarda, forumlarda veya diğer web adreslerinde paylaşabileceğiniz bir resim barındırma sistemidir resim yüklemek için sitemizin üst kısmında yer alan ”Hızlı Resim Yükle” butonuna tıklayabilirsiniz.
  • WordPress Temalar: Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan wordpress için tasarlanmış temaların yer aldığı kategoridir, bu kategoride ücretli ve ücretsiz olmak üzere tüm temaları bulabilirsiniz.
  • WordPress Eklentiler: WordPress alt yapısı ile yönetilen siteler için hazırlanmış eklentilerin yer aldığı kategoridir.
  • Webmaster Araçları: Site sahiplerinin sitelerini geliştirmek adına hazırlanmış araçların yer aldığı bölümdür bu bölümde, site analiz, seo analiz, sıra bulucu ve whois sorgulama sistemleri yer almaktadır.
  • SohbetGen Play:Android ve İOS için üretilmiş olan tüm uygulamaların paylaşıldığı e-kitap, uygulama ve oyunlarn yer aldığı kategoridir.
  • Sağlık Haberleri: Pek yakında hizmete girecek olan ve hatta siz bu makaleyi okurken hizmetede girmiş olabilir orasını pek bilemiyoruz ama sağlık konusunda tüm içeriklerin paylaşılacağı sağlık haberleri kategorisidir.
[/tie_list]

Bu kategoriler sitemizin başlıca kategorilerindendir bunların yanı sıra blogger temaları, canlı radyo hizmetleri ve sayamadığımız bir çok içeriğimiz ve paylaşımlarımız ile sizlere hizmet vermekten zevk alıyoruz ve hizmet vermeyede elimizden geldiği kadar ücretsiz olarak devam edeceğiz.

Sitemizin alan adı ve hosting hizmetlerinden başka herhangi bir gideri yokturdur bu giderlerde sitemizde yer alan reklamlardan karşılanmaktadır bu nedenle sitemizdeki ziyaretçilerimizden herhangi bir ücret kesinlikle talep etmiyoruz dileyen herkes sınırsızca sohbet etme ve içeriklerden yararlanma hakkına sahiptir.Pek yakında sağlık haberleri sayfamız ilede görüşmek dileğiyle gönlünüzden güzellikler, sağlık, mutluluk ve huzur eksik olmasın İNŞALLAH…


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir