Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek rüyaların en bereketlisi olarak belirtilmektedir, Çünki balık bereketi temsil etmektedir, Eğer kendiniz balık tuttuğunuzu görüyorsanız denizden veya gölden tuttuğunuz yerin büyüklüğü kadar para sahibi olacağınız anlamına gelmektedir, Deniz’de balık tuttuğunuzu görürseniz deniz kadar büyüklükte yani çok miktarda, Gölde veya küçük bir suda tuttuğunuzu görürseniz ise o göl kadar yani orta derecede para sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Almak:Eğer rüyanızda birisinin size balık verdiğini görürseniz, Normal hayatta size yardım eden birisinin olacağı ve o insan sayesinde çok büyük yerlere geleceğinize işarettir yani bu demek oluyorki birisi sizlere yol açacak, yol gösterecek ve onun sayesinde mertebece yükseleceğin, bir yerlere geleceğin bir insanı işaret etmektedir.

Rüyada Canlı Balık Yutmak:Eğer rüyanız’da canlı balık yuttuğunuzu görürseniz bu işaret bir evlat sahibi olacağınıza hatta erkek evlat olacağına işarettir.

Rüyada Tutulan Balıkları Kaçırmak:Rüyanız’da bir kova içerisinde yer alan veya herhangi bir şekilde tutmuş olduğunuz balıkları elinizden kaçırdığınızı görürseniz bu işaret biraz üzücü çünki elinizdeki tüm mal varlıklarınızı kaybeceğiniz anlamına gelmektedir buradaki balıkların büyüklüğü ve adedide zararınızın miktarı açısından önemlidir.Eğer rüyanız’da balıkları kaçırdığınızı görüyorsanız hemen kendinizi toparlamalı bundan sonraki yaşantınızda daha dikkatli ve daha temkinli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Balıkları Kapalı Kutuda Saklamak:Rüyanızda balıkları kapalı bir yere koyduğunuzu ve kapalı bir kutuda sakladığınızı görürseniz, Birikimleriniz sayesinde ilerde daha rahat ve daha ferah bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Kısa ve öz olarak belirtmek gerekirse ”BALIK” bereket ve bolluk demektir, Balık size geliyorsa kazanırsınız, Balık sizden gidiyorsa kaybedersiniz.Bu iki anlama gelmektedir bu nedenle eğer tuttuğunuz balıkları kaybederseniz korkmayın ve daha dikkatli olmaya çalışın…

Rüyada balık gören arkadaşlar rüyalarınızı bize anlatın, editörlerimiz en kısa sürede sizlere rüyanızın tam anlamını ve yorumunu iletecektir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir