Ronaldo’dan Vakıf Yararına Özel Uygulama: CR7Selfie

Cristiano Ronaldo ile selfie çektirmek isteyen kişilere yönelik piyasaya sürülen uygulama sayesinde kullanıcılar farklı fotoğrafları kullanarak kendileri de fotoğraf çekme işlemlerini yapabilecek. Bu bakımdan piyasaya sunulduktan sonra beklentilerin oldukça yüksek olduğu uygulama ile kişiler hem Cristiano Ronaldo ile selfie çekebilecek hem de sosyal yardım projesine destek verebilecek.

Sosyal Sorumluluk Projesi

Bugüne kadar yaptığı yardımlar ile adından sıkça söz ettiren Cristiano Ronaldo yeni bir toplum projesinde daha yer aldı. Cristiano Ronaldo ile ilgili hazırlanan uygulama sayesinde uygulama üzerinden elde edilecek tüm gelirlerin Çocukları Kurtarın adı verilen bir vakıfa bağışlanacağı belirtilirken uygulamanın kullanıma sunulmasının ardından pek çok kullanıcının uygulamaya destek verdiği de görüldü.

Kullanıcıların uygulama sayesinde Cristiano Ronaldo ile hem selfie çekebilmesi hem de destek verebilmesi mümkün olurken uygulama iOS ve Android işletim sistemi için geliştirilmiş durumda. Bu bakımdan CR7Selfie uygulamasını kişilerin uygulama marketlerden indirebilmesi ve kullanabilmesi mümkün durumda.

Ücretli olarak satışa sunulan uygulamanın Türkiye’deki fiyatı 6.79 Türk Lirası olarak belirlenirken uygulamayı indiren kişiler 67 farklı Cristiano Ronaldo fotoğrafından birisini seçerek selfie çekebilecek.  

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir