Robojob WordPress Kurumsal Teması

WordPress kurumsal tema arayanlar için artık robojob var, Robojob güncel olarak tasarlanan 2017 yılı itibariyle en iyi kurumsal temalardan birisi olarak gösterilmektedir, Tema tasarımı ve özellikleri ile herkesin en beğendiği kurumsal temalardan birisi olarak arşivdeki yerini alacaktır.

Tema özellikleri: Temaya özel arkaplan ayarlıyabilme, Özel Renkler, Özel Başlık, Özel menü, Düzenleyici biçimi, Öne çıkarılan görseller, Tam genişli şablon, Sol Menü, Mikro Biçimler, Bir Sütun, Yazı biçimleri, Sağ Menü, Sağdan sola dil desteği, Sabit Yazı, Tema Seçenekleri, Kademeli Yorumlar, Çeviri hazır, İki Sütun ve daha sayamadığımız yüzlerce özelliği ile kurumsal temalar arasında fark yaratan ücretsiz bir temadır.

Bunların yanı sıra %100 SEO uyumlu ve mobil responsive tasarıma sahiptir, Temada dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz, Tema içerisinde hiç bir dosyada şifre bulunmamaktadır fakat yinede emeğe saygı olarak alt kısımdaki linki silmeyebilirsiniz.

Code Themes tarafından 15 Haziran 2017 tasarlanmıştır ve sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz temayı yüklemeden önce demo adresini aşağıdaki bölümden ziyaret ederek temanın ne kadar kaliteli bir tasarıma sahip olduğunu görebilirsiniz.

Robojob WordPress Kurumsal Teması

Robojob WordPress Kurumsal Teması İndir

Eğer bu temayı beğendiyseniz bizlere destek olmak için aşağıdaki beğen butonlarından birisine tıklayabilirsiniz veya temaya oy verebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir