Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sanaltech.net tarafından hazırlanan harika bir script sunacağız, Resim upload scripti olarak’ta bilinen bu script’in en büyük özelliği yüklenen resimlerin üzerine otomatik olarak logo eklemesidir, Script içerisinde yer alan resim klasörü içerisindeki watermark.png’yi kendinize göre düzenledikten sonra sitenize yüklenen ve yüklediğiniz her resim’de hazırladığınız logo görüntülenecektir.

Resim Upload Scripti ( Yeni )

Script’in boyutu çok küçük bu nedenle sitenizi pek fazla zorlamayacaktır, ayrıca msql veritabanı ihtiyacıda gerektirmez bu nedenle script’i yüklemek için ve kurmak için pek fazla bilgiye ihtiyaç duymaz, Aşağıdaki bölümden indirdiğiniz script’in içerisinde yer alan upload.php dosyasının 74. satırında yer alan bölümü kendi sitenize göre düzenleyiniz.
Upload.php 74.satırda üst kısımda yer alan kod bulunmaktadır bu kod’daki siteadresiniz.com olan yere scripti kurduğunuz bölümün linkini ekleyip kaydediniz.Daha sonra’da watermark.png’yi düzenleyip dosyaları sitenize yükleyebilirsiniz.Artık bu işlemin ardından script ile sitenize yüklenen her resimde belirlemiş olduğunuz logo ve yazı görüntülenecektir.

Resim Upload Scripti İndir( Yeni )

Bu script’i beğendiyseniz oy vermeyi unutmayınız, verdiğiniz oylar ön planda tutularak hangi script daha çok beğenilmişse paylaşımlarımızı o yönde yoğunlaştırmaya çalışıyoruz.

Resim Upload Scripti ( Yeni )
4 (80%) 1 oy

Etiketler:,, 112 views Okunma 11 Mar 2017

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • Emre
   Emre 26 Nisan 2017

   Merhaba

   rar.şifresi yok,bilginize.


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *