Renk Kurumsal WordPress Teması

Bir çok yerde görmüş olduğunuz renk kurumsal firma temasının wordpress’e uyarlanmış hali ile sizlerleyiz, Renk kurumsal wordpress teması ile firmanız için harika bir web site oluşturabilirsiniz, bu temanın script hali’de sitemizde paylaşılmaktadır fakat script’te hatalar olduğu için önermiyoruz yinede scriptine’de göz atmak isterseniz üst kısımdaki script indir bölümünden göz atabilirsiniz.

Renk Kurumsal WordPress Teması

Sitemiz’de çok fazla paylaşım yer aldığından dolayı temanın demosunu kurmadık, kuran arkadaşlar sitelerinin linklerini bizlere iletirlerse sitemiz’de demo olarak paylaşabiliriz.

Edel Design tarafından tasarlanan renk kurumsal firma scripti’ni wordpress’e uyarlıyan ve bizlere ulaştıran wmscripti ailesine teşekkürlerimizi sunarız, Çok harika ve gayet kullanışlı bir temadır tüm webmaster’ların vede site sahiplerinin mutlaka arşivin’de olması gereken bu harika tema sohbetgen.com farkı ile ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Renk Kurumsal WordPress Teması Kurulum

Temayı aşağıdaki link üzerinden indirdikten sonra rar arşivinden çıkartınız daha sonra renk kurumsal adlı klasörü sunucunuzda kurulu olan wordpress dosyalarına giriş yaparak wp-content klasörünün içerisindeki themes klasörünün içerisine atınız ve daha sonra wordpress admin panelinden görünümler kısmından temayı aktif hale getiriniz işlem bu kadar basit ve artık sizler’de harika bir temaya sahipsiniz.

İndirdiğiniz tema dosyalarının içerisinde eklentiler ve iletişim forumları’da ek olarak sunulmuştur bu eklentilerin yüklenip aktif hale getirilip ayarlanması gerekmektedir ayrıca iletişim formu gibi bölümlerin’de kullanabilmesi için forumlar klasöründeki dosyaları’da sunucunuza yüklemeyi unutmayınız.Kurulum hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki yorum bölümüne sorununuzu yazabilirsiniz veya wmscripti kurulum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Renk Kurumsal WordPress Teması indir

Sitemiz’de paylaşılan her dosyanın rar şifresi www.sohbetgen.com’dur.İndirdiğiniz rarlı dosyaları arşivden çıkartmak için bu parolayı kullanmanız gerekmektedir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

2 Responses

  1. sercan dedi ki:

    emeğinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir