PSN Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PSN Plus üyelerinin oyun konusunda büyük bir avantajı elinde bulundurması, servise olan ilgiyi daha da arttırırken, Eylül ayı için de beklenen açıklama yapıldı. Yapılan resmi açıklamada PSN Plus Eylül ayı ücretsiz oyunlarının listesi paylaşılırken, aylardan beri yapılan tartışmalar bu ay ile birlikte son bulacak gibi duruyor. Öyle ki ücretsiz olarak yayınlanan oyunların ilgi görmeyen oyunlar olması nedeniyle ciddi tartışmalar yaşanırken, Eylül ayı oyunları ile birlikte PSN Plus kullanıcılarının ilgisini çekecek oyunlar ücretsiz olarak sunulmaya başlandı.

Journey Ücretsiz!

Thatgamecompany tarafından geliştirilen ve büyük ilgi gören Journey, bu ayın ücretsiz oyunları arasında. Dünya dışında gelişen oyun, kişilerin farklı yaşam ortamlarındaki mücadelesini konu ediniyor.

İndirimindeki diğer ilgi çeken oyun ise Lords of the Fallen. İnsanlar ile Tanrılar arasındaki kıyasıya savaşın konu olduğu oyun, amansız bir mücadele sunuyor. Üstelik keskin grafikleri ve dinmeyen aksiyonu Lords of the Fallen’ı bu alanda popüler hael geitriyor.

İndirimdeki oyunların listesi ise şöyle;

Lords of the Fallen, PS4

Journey, PS4, PS3

Prince of Persia: The Forgotten Sands, PS3

Datura, PS3

Badland, PS Vita, PS4, PS3

Amnesia: Memories, PS Vita

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir