PS4 Slim Ve Yeni DualShock 4 Hakkında Detaylar Sızdı

PlayStation 4 Slim ve yeni DualShock 4 kontrolcüsü hakkında yeni detaylar sızdırıldı.

PS4 Slim, henüz Sony tarafından resmen açıklanmadı. Ancak gelecek PlayStation etkinliğinde Sony tarafından PS4.5 Neo dışında bir konsol daha tanıtılacağına dair ciddi söylentiler var. Bu daha küçük boyutlardaki yeni konsol da büyük ihtimalle PS4 Slim adıyla tanıtılacak.

Gumtree alışveriş sitesinden PS4 Slim aldığını iddia eden bir Twitter kullanıcısı, yeni konsol ve yeni kontrolcü ile yaşadığı deneyimleri şöyle aktarıyor:

Konsolda yeni seçeneklere ve özelliklere rastlamadı. Ancak 4.0 sürüm sistem güncellemesine henüz sahip değil. Konsol çok sessiz ve serin çalışıyor. Yeni DualShock 4 kontrolcüsünde kaliteli materyaller kullanılmış. Ele oturuş hissi eskisinden daha iyi. Kontrolcüdeki tuşların ve çubukların boyutları eskisiyle aynı. E ışık çubuğunun kendine ait bir ışığı yok, sadece parlak bir şeritten ibaret. Olan ışığı yansıtıyor. Yeni kontrolcüde de 1000 mAH kapasiteli aynı pil kullanılmış. Fakat 24 saat kullanımdan sonra bile kontrolcü halen enerjiye sahip. Kontrolcü, kullanıcıya PS4, Bluetooth ve USB bağlantı seçeneklerini soruyor. Bu özellik sadece yeni kontrolcüde var, ancak orijinal PS4’te de bu iletişim ekranı çıkıyor.

PS4 Slim’in yeni güç düğmesi, baştaki görselde görünüyor. Kontrolcünün bağlantı seçeneklerini sorduğu ekran ise şöyle:

Meraklısı için: PS4 Slim Görüntüleri Sızdı

Technopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir