ProDesign Blogger Teması

Blogger için sade bir görünüme sahip profesyonel temalardan birisidir, Hızlı açılan ve sayfayı kasmayacak bir tema arıyorsanız prodesign blogger teması bu alanda çok gelişmiş bir yapıya sahiptir.Kişisel blog yazarları, editörler, kadın blogcular bu tema ile kendilerine özel bir sayfa oluşturabilirler.

ProDesign Blogger Teması Özellikleri;

Slider manşet özelliğine sahip 3 sütunlu, hazır widget, sosyal ağ simgeleri ve temaya özel arama kutusu özelliği ile donatılmıştır.Temanın header kısmında özel olarak popüler etiketlerden birde kategori sistemi oluşturulmuştur.

Sağ ve sol sidebar ve üst header kısımlarında adsense için reklam alanları oluşturulmuştur, Temanın header kısmındaki bölümde 468×60, sol ve sağ sidebar bölümlerinde ise 300×250 ebatlarında reklam bölümleri yer almaktadır bu bölümleri düzenlemek için blogger admin bölümünde yer alan yerleşim ayarları kısmındaki widgetlerden düzenleyebilirsiniz.

ProDesign blogger temasında sosyal ağlardaki sayfalarınızda düşünülmüş ve bu ağlar için özel simgeler yerleştirilmiştir, blogger yerleşim alanı ayarlarından bu simgeleri’de düzenleyebilirsiniz.

ProDesign Blogger Teması Ekran Görüntüleri;

ProDesign blogger teması hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilir ve diğer blogculara bu tema hakkında fikirler verebilirsiniz.Temanın demo sayfasını aşağıdaki butona tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://prodesign-deluxetemplates.blogspot.com.tr/” icon=”fa fa-eye” target=”true”]ProDesign Demo[/button]

Temayı indirmek ve prodesign temalı bir blogger sahibi olmak için aşağıdaki butona tıklayarak temayı indirebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir