Prisma İnternetsiz Çalışabilecek

Fotoğrafların farklı filtreler ile oldukça değişik görünümlere kavuşması kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Başarılı filtreleme sayesinde Prisma kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı.

Farklı efektleri uygulamak isteyen kişilerin internet sunucuları üzerinden işlemleri yapılırken bu konuda yeni bir güncelleme yayınlandı. Uygulama için geliştirilen yeni güncelleme ile birlikte uygulamanın internet bağımlılığı ortadan kaldırılırken kullanıcılar uygulamayı kullanmak adına artık internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak. Bu bakımdan yeni güncelleme oldukça kolay bir kullanım sunacak.

İşlemlerin internet üzerindeki sunuculardan yapılması çoğu zaman hataya sebebiyet verirken özellikle uygulamanın ilk piyasaya çıktığı günlerde sık sık sunucuların çökmesi uygulamanın kullanılmasını önlüyordu.

Daha Hızlı Çalışacak

Bu bakımdan sunuculardan kurtulan uygulama bundan sonraki süreç içerisinde çok daha stabil bir çalışmaya sahip olacak. Kişiler zorlanmadan kendi telefonları üzerinden yapacakları filtreleme işlemleri ile birlikte çok daha kısa bir süre içerisinde filtreleri fotoğraflara uygulayabilecek. Üstelik yapılan bu güncellemenin ardından uygulamaya farklı filtrelerin de gelebileceği belirtildi.

Video Seçeneği Yolda

Geçtiğimiz günlerde videolarda da aynı filtrelerin uygulanabileceği ifade edilirken video için henüz güncelleme yayınlanmadı. Bu güncellemenin de yine önümüzdeki günlerde sunulması bekleniyor.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir