Poyraz WordPress Haber ve Portal Teması

Safir tema yine harika bir işe imza atmış ve kaliteli temalar’dan birisi’ni daha sizlere sunmuş, Poyraz wordpress haber ve portal teması, haber, magazin, portal veya genel paylaşım siteleri açacak olanlar için harika bir görünüme sahip ayrıca mobil uyumlu yapısı ve adsense uyumlu reklam alanları ile arşivinizde olması gereken wordpress temalarının başında gelmektedir.

Poyraz wordpress haber portal teması

Poyraz WordPress Teması Özellikleri;

[tie_list type=”checklist”]
 • Full responsive mobil uyumlu dizayn + ek mobil tasarım seçenekleri
 • Üyelere özel profil sayfaları ile içerik ekleme ve düzenleme yapabilme özellikleri
 • Temaya entegre cache sistemi ile düşük sorgu ve yüksek hız özelliği.
 • Temaya entegre Burçlar, gazeteler, yazarlar, sitene ekle, döviz, namaz, hava durumu modülleri
 • Gelişmiş özelliklere safir poyraz temasına özel esnek bileşenler.
 • Temaya özel Çoklu sidebar desteği.
 • Geniş veya kutulu tasarım seçeneği ile tasarım düzenleyebilme.
[/tie_list]

Tema %100 mobil uyumludur, Poyraz wordpress teması tüm tablet ve akıllı telefonlarla uyumlu bir şekilde çalışır, Ek olarak mobil tema seçeneğinde ayrı bir menü ve sidebar kullanabilirsiniz, Masa üstü sidebarlarını mobil’de gizleyebilirsiniz, Header ve footer alanlarındaki mobil için gereksiz sayılabilecek bazı bölümleri mobil için pasif hale getirebilirsiniz.Bu sayede mobil temanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Renk ve İkon Yönetimi:

Temada sınırsız renk seçeneği bulunmaktadır ayarlar bölümün’den temanın ayarlarını yapabilir vede kullanıcılara renk seçme özelliği sunabilirsiniz ayrıca buna ek olarak sidebar özel menü ve anamenüde kullanabilmeniz için 29 adet ikon bulunmaktadır.

Poyraz WordPress Teması İkonlar

Reklam Ayarları:

Temada bulunan bütün reklam alanları tema admin panelinden yönetilebilmektedir.Temanın masaüstü ve mobil sürümlerin’de ayrı reklam kodları ekleyebilirsiniz, Ya da belirli bir reklamı sadece masaüstü ya da sadece mobilde gösterebiliyorsunuz. Bunu yanı sıra, temanın slider 1 bileşeninde slider arasına da opsiyonel bir reklam ekleyebilirsiniz.

Hediye Bot

İçerik ekleme işlemleriniz artık sizlere sunduğumuz botlar sayesin’de dahada kolaylaşıyor, poyraz wordpress temasını satın alan müşterilerimize özel olarak bir’de bot paketi hediye ediyoruz, Bot paketinde 3 haber, 2 kadın, 1 spor ve 1 adet galeri botu bulunmaktadır.

Tema kullanım Videoları

Temanın bazı özellikleri ile ilgili aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz bu videolar temayı daha iyi bir şekilde kullanabilmeniz adına yayınlanmıştır.

Mobil Ayarlar

Poyraz WordPress Teması full responsive yani mobil olarak tasarlanmıştır. Yani temayı tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak temanın mobil versiyonu için ek ayarları admin panelinden yapabilmektesiniz. Örneğin mobil menüsünü masaüstü menüsünden ayrı olarak ayarlıyabilirsiniz. Mobil reklamları ayrı yönetebilir ve mobilde gereksiz sayılabilecek bazı bölümleri pasif edebilirsiniz. Mobil Demo adresinde temanın mobilde çalışmasını gösteren kısa bir animasyon görebilirsiniz.

Ekstra Bilgiler

[tie_list type=”checklist”]
 • Temanın ansayfası için bileşen yerleşimini buraya tıklayarak görebilirsiniz.
 • Puan Durumu bileşeninde 1. Lig seçimi de yapılabilmektedir.
 • Namaz ve hava durumu bileşenlerinde varsayılan şehir değiştirilebilmektedir.
 • Burç sayfalarındaki bilgiler otomatik çekilmektedir.
 • En üstteki geniş slider resimleri ayrıca yüklenebilmektedir. (Yardım dökümanında detayları mevcuttur.)
 • Flaş haber modülü opsiyonel olarak masaüstü veya mobilde, ya da tamamen pasif edilebilmektedir. Başlığı değiştirilebilmektedir.
 • Mobil görünümü ekranı daraltarak değil gerçek bir mobil cihaz veya emülatörle test ediniz.
[/tie_list]

Temada bulunan tüm özellikleri demoyu detaylı inceleyerek bulabilirsiniz.Ayrıca bu harika temaya sizlerde uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Poyraz WordPress Haber ve Portal Teması İndir

 

 

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://demo.safirtema.com/poyraz” icon=”fa fa-eye” target=”true”]Canlı Demo[/button] [button color=”green” size=”medium” link=”http://safirtema.com/temalar/poyraz-wordpress-temasi/” icon=”fa fa-download” target=”true”]Temayı Satın Al ( 200 ₺ )[/button]

[button color=”orange” size=”big” link=”http://safirtema.com/yardim/poyraz.pdf” icon=”fa fa-file-pdf-o” target=”true”]Tema Yardım ve Kurulum Dosyası[/button]


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir