Pokemon GO Güncellendi: Değerlendirme Sistemi Geldi

Pokemon Go çizgi filmlerde yaşanan heyecanı tekrar yaşanmasını sağlarken ilk çıktığı günlerden itibaren büyük ilgi gören oyun son dönemlerde ilgisini kaybetmeye başladı. Bu durumun en önemli sebeplerinden bir tanesi oyun içinde yapılan hileler olurken üretici firma tarafından yapılan son açıklamalarda oyunda yeni geliştirmelerin yapılacağı belirtildi.

Oyunda yapılacak yeni gelişmeler ile birlikte kullanıcıların çok daha iyi bir oyun deneyimi etmesi mümkün olacak. Bu bakımdan yapılan açıklamalar bundan sonraki süreç hakkında oldukça önemli önemli ipuçları sunuyor. Yapılan açıklamalarda değerlendirme sisteminin oyuna dahil edileceği belirtilirken yeni değerlendirme sistemi sayesinde oyuncular Pokemon geliştirme sırasında daha doğru bilgi alabilecek.

Takım liderlerinden alınacak bu bilgiler sayesinde oyuncuların hangi Pokemonun geliştirilmesi gerektiğini daha net bir şekilde öğrenecek. Yeni özellik pek çok kişinin yaşadığı sorunu ortadan kaldırabilecek durumda.

Oyuncular oyunda kendisini güçlendirecek Pokemonu seçmekte ve hangi Pokemonun güçlendirilmesinin belirlenmeesinde sorunlar yaşarken yapılacak yeni güncellemeyle birlikte bu sorunlar asgari düzeye inecek. Oyun içinde yapılacak güncelleme ile birlikte pek çok farklı özelliğin de sistem ekleneceği belirtilirken özellikle oyunda yaşanan pek çok hata yeni yama ile birlikte ortadan kaldırılacak. Bu bakımdan oyunda çeşitli sorunlar yaşayan kullanıcılar bu hataları da minimum düzeye indirebilecek. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir