PlayStation 3 için Sony tarafından yeni bir uygulama geliştirilirken, PlayStation Now adı verilen uygulama sayesinde PlayStation ve PC entegrasyonunun kolay bir şekilde yapılabileceği belirtildi. Üstelik bu konuda bir adım daha ileriye giden Sony kablosuz adaptörü de piyasaya sunarak kablosuz bir şekilde DualShock 4 kullanımını mümkün hale getrdi.

Yapılan bu hamle ile birlikte kişilerin PlayStation 3 oyunlarını bilgisayarda oynayabilmesi mümkün olurken, oyunların oynanması ile ilgili detaylar da paylaşıldı. Yapılan açıklamalarda oyunların online olarak stream edileceği belirtildi. Bu bakımdan kişiler artık PlayStation 3’te oynanan ve çok sevilen Uncharted 3, The Last of Us ve God of War III gibi özel oyunlarını bilgisayarda da oynayabilecek.

Hizmetler Ücretli!

PlayStation Now servisinden yararlanarak oyun oynamak isteyen kişilerin aynı zamanda ücret de ödemesi gerekiyor. Yapılan açıklamalarda aylık 30 dolar 3 aylık ise 45 dolar gibi üyelik ücretleri bulunan servis için kişilerin mutlaka üyelik alarak üyeliğin aktif hale getirmesi gerekiyor. Aksi halde işlemlerin yapılması mümkün değil.  

PlayStation 3 için sunulan bu imkanın yüksek ilgi görmesi beklenirken, özellikle 3 aylık ücretlerin de makul tutulması kullanıcılar tarafından uygun görüldü. 

KAYNAK :

PlayStation 3 Oyunları PC’ye Geliyor!
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 73 views Okunma 05 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *