PhotoFly Fotoğraf Galeri ve Portfolio Teması

WordPress tabanlı web siteleri için özel olarak tasarlanmış olan PhotoFly Fotoğraf Galeri ve Portfolio Teması ile sizlerde resimleri slayt olarak gösteren ve fotoğrafları listeleme özelliği ile galeri oluşturmanıza olanak sağlayan bu tema sayesinde isterseniz kişisel bir web sitesi isterseniz’de sanatçılara veya diğer ünlü şahıslara özel tasarımlar yapabilirsiniz.

Temanın demosunu ziyaret edebilirsiniz ancak ziyaret etmeden önce sizler için özel olarak temanın önemli bazı bölümlerinden ekran görüntüsü aldık bu görüntüler temanın ne kadar kaliteli bir tema olduğunu gözler önüne sermektedir, Portfolio teması ve Fotoğraf galeri teması arayanlar bu temayı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Portfolio Temasının Ana Sayfa Görünümü;

PhotoFly Fotoğraf Galeri ve Portfolio Teması

Portfolio Temasının Galeri Sayfası;

PhotoFly Fotoğraf Galeri ve Portfolio Teması

Temayı indirmek ve demo sayfasına göz atmak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz, sitemize ve paylaşımlarımıza destek olmak için yorum yazabilirsiniz ayrıca tema hakkındaki sorunlarınızı’da bizlere bildirebilir ve portfolio teması hakkında teknik destek alabilirsiniz.

 

 


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

4 Responses

  1. yılmaz aslan dedi ki:

    Merhaba, tema çok güzel çok beğendim indirdim ve yükledim, işimizin içeriğine çok uygun bir tema fakat tek sıkıntısı mobil uygulamasının olmayışı, bu konuda tema işimizi de sekteye uğratıyor, malum dönem mobil dönemi ve herkes işini artık cep telefonlarından ve tabletlerden çözmeye çalışıyor, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz, şimdiden teşekkürler

  2. Hamdi dedi ki:

    Merhaba. Anasayfa resminde göstermiş olduğunuz gibi nasıl ana slayta resim ekleyip nasıl link vereceğiz o resime? Slide kısmından olmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir