AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Philips’ten Ambilight Destekli 27” Monitör

Philips’ten Ambilight Destekli 27” Monitör

Philips’in yeni monitöründe yer alan AmbiGlow Plus isimli olan teknoloji sayesinde monitör Ambilight’a benzer bir deneyimi kullanıcılara sunuyor.

Oluşturulan monitörün ayak kısmında kullanılan bu teknoloji üzerinde dahil CPU ile ekran üzerindeki görüntünün de rengini alıyor ve bu rengi ayak kısımlarına aktarıyor. LED ışıklar yardımıyla birlikte görüntüdeki renkleri de ortama yansıtma yeteneğine sahip olan cihazın ortam aydınlatması için de kullanmanız mümkün durumda.

​

Yaklaşık olarak 178/178 değerindeki derecelik görüş açısına sahip olan monitör üzerinde 1920*1080 piksel yapısında olan 27” AH-IPS panel yer alıyor. Çerçevesiz tasarımıyla birlikte dikkateler i üzerine çeken monitörün parlaklık değerinde 250 CM/m2. HDMI, VGA ve D*SUB gibi bağlantı desteklerine veren cihazın yurtdışında ki satış fiyatı ise 350 dolar. 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir