PES 2017 Nasıl Olacak?

PES adı ile yayınlanmaya başlanan ve FIFA ile birlikte piyasada en çok tercih edilen futbol oyunlarından birisi olan PES, KONAMİ tarafından geliştirilirken oyun her yıl daha da iyileştiriliyor. PES 2017 hakkında bugüne kadar yapılan açıklamalarda en iyi PES deneyiminin sunulacağı ifade edilirken, yapılan bu açıklamaların ardından oyunu seven kişilerde de beklentiler oldukça yükseltilmiş durumda.

Konsolda ve PC platformlarında oynanabilen PES oyunları bu bakımdan daha fazla kişi tarafından oynanabiliyor. PES 2017 ile birlikte bu durumda değişiklik olmazken çok daha geliştirilmiş bir PES 2017 ile birlikte kişiler daha iyi bir oyun deneyimi elde edecek.

Oyun için geliştirilen oyun motorunun daha iyi bir hale gelmesi ve aynı zamanda oyuncular üzerinden yapılan değişiklikler, PES 2017’i daha başarılı bir hale getirmiş durumda. PES 2017 için bugüne kadar yapılan paylaşımlarda oyun içi görüntüler ve özellikler belirtilirken, gerçeklik hissi çok daha arttırılmış durumda.  

PES 2017 Demo Sürümü Ne Zaman Yayınlanacak?

PES 2017 için oyunun özellikle demo sürümü bekleniyor. Kişiler demo sürümüyle birlikte ilk kez PES 2017 oynama fırsatı elde edecek. Yapılan açıklamalarda ise PES 2017 demo sürümünün 24 Ağustos tarihinde yayınlanacağı belirtildi. demo sürümünün destekleyeceği platformlar PlayStation 3, PlayStation 4 ve Xbox One olacak. Aynı zamanda PES 2017 demoda sadece; Atletico Madrid, Almanya, Arsenal, Barselona, Boca Juniors, Corinthians, Flamengo, Fransa ve River Plate yer alacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir