PANTHEON WAR: PANDORA’NIN KUTUSU

Pantheon war: Pandora’nın kutusu; Tüm dünya’da binlerce kişi tarafından oynanmaya başlayan bu harika oyun artık türkiye’dede sizlerle, Oyun severleri bilgisayar başına kitleyecek sürükleyici online oyunlardan birisi olan pantheon war: pandora’nın kutusu sohbetgen farkı ile sizlerle.Legend online, FirstBlood gibi oyunların yaratıcısı olan OASIS GAME tarafından piyasaya sürülen en yaratıcı ve kaliteli online strateji oyunlarından birisi olarak oyuncuların oyun listesindeki yerini almıştır.

PANTHEON WAR: PANDORA'NIN KUTUSU

Sitemiz üzerin’den oyuna giriş yapacak olan arkadaşlar 15 TL değerin’de birde hediye kuponu kazanacaklar’dır alt kısımdaki bölüm’den hediye kuponu kodunuzu alabilirsiniz.Hediye kuponu kodu sizlere ekstra olarak bir kaç özellik sunacaktır bu kodu kullanan arkadaşlar aşağıdaki hediyeleri almaya hak kazanacaklardır.Sohbetgen ailesi olarak herkese iyi oyunlar dileriz.

Pantheon war: Pandora’nın kutusu Hakkın’da !

Pantheon War, ücretsiz online rpg savaş oyunu estetik grafiklere ve süprizlerle dolu mitoloji hikayesine sahiptir. Pantheon War, gelişmiş ve zengin oyun sistemi ile pek çok bedava online savaş oyunu içerisinde en eğlenceli olandır. Pantheon War’ un uzay mekiği, binek, yıldız, ülke, enkarne, kanat, kader ve boss diyarı gibi kendine özel sistemlerinde eğlenme fırsatını sakın kaçırmayın. Pantheon War, macera dolu mitoloji dünyasının kapılarını sonuna kadar sizin için açıyor!

Oyun içerisin’de seçim yapabilmeniz için 3 adet karakter bölümü yer almaktadır, Savaşçı, Avcı ve Büyücü olmak üzere dilediğiniz karakteri seçebilirsiniz, Karakterler ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

Pantheon War Savaşçı;

Pantheon war Savasçı

Pantheon War Avcı;

Pantheon war Avcı

Pantheon War Büyücü;

Pantheon war Büyücü

Oyuna sitemiz üzerin’den katılacak olan arkadaşlar promosyon ve hediye kodu için aşağıdaki promosyon kodu al butonuna tıklayabilirsiniz, Oyuna giriş yapmak için yine alt bölümde yer alan oyuna katıl butonuna tıklayarak oyuna online olarak bağlanabilirsiniz.

[toggle title=”Pantheon War Promosyon Kodu Tıkla Hemen Al !” state=”close”]PW200u5zt9ag0005[/toggle]

 


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir