Firmanın geliştirmiş olduğu hibrit bilgisayar kurumsal kullanıcılara hitap ediyor. Üzerinde ise Windows 10 Pro işletim sistemine sahip olan ilk tam dayanıklı Toughbook olma özelliğine sahip durumda. Panasonic Toughbook ürün ailesinin 6’ıncı nesil Intel CoreT vProT işlem teknolojili ilk üyesi olan bilgisayar üzerinde eldivenle birlikte kullanıma çıkan dokunmatik bir ekran bulunuyor. Altı farklı çalışma modunda olan Panasonic Touhbook CF-20’nin çok çelişki kurumsal kullanımları olarak farklı dallara ayrılıyor.

Dizüstü bilgisayar ve tablet haricinde sunum modunda da kullanılabilen cihaz, Dahili taşıma kulpunun da kullanımıyla birlikte duvara asabiliyor ya da taşıma sürecinde kullanımın kolu üzerinde sabitleniyor. Araç moduna baktığımızda ise cihazın hareket halinde bir araç üzerinde tam işlevsellikle kullanılmasına yardımcı olunuyor. Gelişimi yapılan ürün üç yıllık bir garantiyle birlikte Ocay ayında satışa çıkacak.

KAYNAK :

Panasonic’ten Tam Dayanıklı Bir Taşınabilir Hibrit Dizüstü PC
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,,, 73 views Okunma 31 Ağu 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *