Panasonic’ten Tam Dayanıklı Bir Taşınabilir Hibrit Dizüstü PC

Firmanın geliştirmiş olduğu hibrit bilgisayar kurumsal kullanıcılara hitap ediyor. Üzerinde ise Windows 10 Pro işletim sistemine sahip olan ilk tam dayanıklı Toughbook olma özelliğine sahip durumda. Panasonic Toughbook ürün ailesinin 6’ıncı nesil Intel CoreT vProT işlem teknolojili ilk üyesi olan bilgisayar üzerinde eldivenle birlikte kullanıma çıkan dokunmatik bir ekran bulunuyor. Altı farklı çalışma modunda olan Panasonic Touhbook CF-20’nin çok çelişki kurumsal kullanımları olarak farklı dallara ayrılıyor.

Dizüstü bilgisayar ve tablet haricinde sunum modunda da kullanılabilen cihaz, Dahili taşıma kulpunun da kullanımıyla birlikte duvara asabiliyor ya da taşıma sürecinde kullanımın kolu üzerinde sabitleniyor. Araç moduna baktığımızda ise cihazın hareket halinde bir araç üzerinde tam işlevsellikle kullanılmasına yardımcı olunuyor. Gelişimi yapılan ürün üç yıllık bir garantiyle birlikte Ocay ayında satışa çıkacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir