OSade WordPress Kişisel Blog Teması

Okan Sağlam tarafından tasarlanan vede okansaglam.com.tr’dede kullanmakta olduğu Osade wordpress kişisel blog temasını ücretsiz olarak sizlerle paylaşmaktadır, Tema yapısı ve işlevselliği bakımından oldukça tutulan temalardan birisiydi fakat tema responsive yani mobil uyumlu olmadığı için google tarafından ikinci plana atılan temalardan birisi olarak arşivdeki yerini aldı ama yinede bu temayı beğenen arkadaşlar siteniz wordpress tabanlı olacağı için siteyi mobil uyumlu hale getiren eklentiler sayesin’de temayı kullanabilirsiniz ve google amcada bir sorun çıkartmaz.

OSade WordPress Kişisel Blog Teması

Tema full css ile kodlanmış harika bir görünüme sahiptir, Kendisine özel menüsü, admin paneli ve thumbnail özelliği ile dikkatleri çekmektedir, bir çok web master bu temanın üzerinde düzenlemeler yaparak kullanmaktadır fakat sade haliyle’de beğenilen temalardan birisidir.

Bu temayı kullanmadan önce wordpress’in öne çıkarılmış görsel özelliğini değilde özel alan ile thumbnail sistemini kullanıyorsanız özel alan kullanarakta resim eklemeniz mümkün kılınmıştır. İster öne çıkarılmış görsel kullanın ister özel alan. Özel alanı kullanmak isterseniz “resim” özel alanını kullanabilirsiniz.

Temanın daha sayamadığımız bir çok göze batan özelliği mevcuttur dilerseniz aşağıdaki bölümden temayı hemen indirerek kullanmaya başlıyabilirsiniz.Tema yapımcısı tarafındna ücretsiz olarak dağıtılan ücretsiz wordpress temaları listesinden alınmıştır.

OSade WordPress Kişisel Blog Teması İndir


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir