Opera’dan Kullanıcılara VPN İmkanı!

Opera için yapılan son geliştirme büyük bir ilgi gördü. Opera tarafından yapılan açıklamalarda kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde VPN hizmeti sunulacağı açıklanırken, ilgili hizmetten Opera kullanıcıların yararlanabileceği belirtildi.

İlgili hizmet için belirtilen önemli bir detay, sadece tarayıcı üzerindeki bağlantılar için VPN’nin geçerli olacağı olurken, kullanıcılar ek bir programa gerek kalmadan VPN hizmetini opera üzerinden alabilecek.

Anonim olarak hizmetlere erişim sağlamak isteyen kişiler Opera’nın bu özelliğini kullanarak ücretsiz bir çözüm bulabilir. Bu özelliğin kullanıcılara sunulabilmesi için ücretsiz bir hizmet sağlayıcısı satın alan ve bu hizmet sayesinde kişilerin VPN kullanmasını mümkün kılan Opera, pek çok kişi tarafından sadece bu özelliğiyle bile tercih edilebilir.

1 yıldan beri konuyla ilgili çalışmaların yapıldığı öğrenilirken, kişiler kolay bir şekilde bilgi alabilecek ve VPN işlemlerini yapabilir. Durumun en dikkat çeken diğer bir yanı ise VPN hizmetlerinin ücretli olması ve Opera’nın bu hizmeti ücretsiz olarak sunulması. Minimum 2 Dolar gibi bir ücret ile sağlanabilen VPN hizmetini Opera sayesinde alabilecek kullanıcılar, bu hizmet ile birlikte Opera kullanmaya da başlayabilir ve bu da Opera’nın tarayıcı sektöründe üst sıralara oynamasını sağlayabilir. 

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir