Online Poker Scripti

Merhaba değerli site sahipleri bugün sizlere çok harika bir poker scripti sunuyoruz, online poker scripti ile bir poker oyun sitesi kurabilir veya bu scripti sitenize kurarak ziyaretçilerinize oyun oynayabilecekleri bir bölüm hazırlayabilirsiniz.

Online Poker Scripti

Poker severler için harika bir site oluşturmak artık çok kolay ayrıca bu scriptin kurulumuda oldukça basit, dosyaları indirip rardan çıkarttıktan sonra sunucunuza yükleyin ve siteadi.com/install olarak çağırtıp kurulumu başlatın, install bölümünde yer alan server bölümüne sunucu ip adresini veya localhost alt bölümlerinede mysql veritabanı adı, kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Script’te üyeler kendi profillerini oluşturabilir vede kendi avatarlarını yükleyebilirler, ayrıca ilk olarak üye olan herkes 1.000 dolar açılış bonusu kazanmaktadır.Eğer bu bonusu kaybederlerse yeni üyelik açabilir veya ücretli olarak satın alabilirler.

Online poker scripti kurulumu hakkında sorun yaşayan arkadaşlar bizlere sorun ile birlikte yorum yazabilirler.Ayrıca bu script php 4 ve altı sürümler ile uyumludur vede free hostlarda çalışmaz bu nedenle free hostlara kurupta neden çalıştıramadım demeyiniz.Hostinger üzerinde denenmiştir.

Online Poker Scripti İndir

[toggle title=”Scripti Hemen İndirmek İçin Tıklayınız !” state=”close”]https://yadi.sk/d/0g6NEv_q39LyjQ[/toggle]

Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

1 Response

  1. Can dedi ki:

    harika bir paylaşım ellerinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir