Merhaba değerli site sahipleri bugün sizlere çok harika bir poker scripti sunuyoruz, online poker scripti ile bir poker oyun sitesi kurabilir veya bu scripti sitenize kurarak ziyaretçilerinize oyun oynayabilecekleri bir bölüm hazırlayabilirsiniz.
Online Poker Scripti

Poker severler için harika bir site oluşturmak artık çok kolay ayrıca bu scriptin kurulumuda oldukça basit, dosyaları indirip rardan çıkarttıktan sonra sunucunuza yükleyin ve siteadi.com/install olarak çağırtıp kurulumu başlatın, install bölümünde yer alan server bölümüne sunucu ip adresini veya localhost alt bölümlerinede mysql veritabanı adı, kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Script’te üyeler kendi profillerini oluşturabilir vede kendi avatarlarını yükleyebilirler, ayrıca ilk olarak üye olan herkes 1.000 dolar açılış bonusu kazanmaktadır.Eğer bu bonusu kaybederlerse yeni üyelik açabilir veya ücretli olarak satın alabilirler.

Online poker scripti kurulumu hakkında sorun yaşayan arkadaşlar bizlere sorun ile birlikte yorum yazabilirler.Ayrıca bu script php 4 ve altı sürümler ile uyumludur vede free hostlarda çalışmaz bu nedenle free hostlara kurupta neden çalıştıramadım demeyiniz.Hostinger üzerinde denenmiştir.

Online Poker Scripti İndir

[toggle title=”Scripti Hemen İndirmek İçin Tıklayınız !” state=”close”]https://yadi.sk/d/0g6NEv_q39LyjQ[/toggle]
Online Poker Scripti
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • Can
      Can 19 Nisan 2017

      harika bir paylaşım ellerinize sağlık


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *