OnePress Social Locker ( Full + Licence Key )

OnePress Social Locker ile Siteniz’de yaptığın paylaşımları kitlemek ve sadece sayfanızı beğenen ve paylaşan kişilerin indirme linklerinizi görebilmesini sağlamak artık çok daha kolay hem verdiğiniz emeklerin paylaşılmasını sağlıyacak hemde sitenizi ziyaret eden kişiler daha fazla vakit geçirmiş olacaktır.

OnePress Social Locker

OnePress Social Locker wordpress plugin Hakkında;

Bu eklenti ile artık linkleriniz ve emekleriniz güvence altında olacaktır, daha önce bu eklentiyi kullanan arkadaşlar bilir normalde belirli bir süreden sonra ücret istemekte ve ücret ödenmediği için gizlilik devre dışı bırakılmaktadır.Sizlere sunduğumuz bu eklenti premium ve full sürüm yani lisanslı olarak dağıtılmaktadır.

Bireyler kendi çıkarlarını kıvılcım ve eylem getirmek için ekstra bir şeye ihtiyacım . Sahip ödemek için bireylerin sormak gibi / Tweet / + 1 komik bir resim fark için bir, ilgili video bakmak için, eşyanın bir biten görmek, indirmek için bir indirim elde etmek için, senin makalelere erişim sağlamak için. Ve sosyal düğmeleri olması gerektiği gibi davranmaya başlayacaktır!

Sosyal Locker gerçekten müşteri, seviyor hisse + 1’ler veya tweets sayfanızı önce bazı sosyal düğmeleri arkasında en iyi web siteleri içerik kilitleyen bir WordPress eklentisi. Bu web sitesinin sosyal performansını artırmak için yardımcı daha fazla sever / hisse senetleri, kalite destekçileri ve sosyal sistemlerden daha fazla trafik alacak.

Onepress Social Locker Premium lisans anahtarı Free Download


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir