Nvidia GeForce Experience 3.0 Yayınlandı

NVIDIA, GeForce Experience 3.0 ile daha hızlı açılış ve yeni bir arabirim sunuyor.

NVIDIA’nın yardımcı uygulaması GeForce Experience oyunları, işlemci, ekran kartı ve monitör çözünürlüğünüze göre akıcı halde oynanabilecek duruma getiriyor. Bunun yanında oyunlardan ekran görüntüsü alma ve GPU destekli H.264 kayıt özelliği de GeForce Experience’ın en beğenilen özellikleri arasında. Ancak  yazılımın eleştirilen bir yönü var ki o da biraz geç açılması.

Bir süredir Beta olarak kullanımda olan 3.0 sürümü bütün bu sorunları çözüyordu. Nihayet bu sürüm bütün kullanıcılar için yayımlandı. Tamamen yenilenmiş bir arabirimle gelen bu sürümde artık mikrofonunuzu kapatabiliyor, oyun içerisinde daha kapsamlı ayarlara erişebiliyor ve çok daha kolay yayın başlatabiliyorsunuz. Önemli yeniliklerden biri de ekran görüntüsü ya da videoların doğrudan sosyal medyada paylaşılabilmesi.

Yapılan düzenlemelerle birlikte, uygulamanın işlemci ve sistem belleği kullanımı da azaltılmış. Bir önceki sürümün aksine, arka planda çalıştığı sırada sistemi çok fazla yormuyor.

GeForce Experience sisteminizde kuruluysa güncelleme yapabilir ya da buradaki bağlantı üzerinden en yeni sürümü indirebilirsiniz.

Technopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir