Merhaba arkadaşlar bu sayfamızda sizler için NotePad++ Türkçe Full Version‘u sunacağız, Notepad programına alternatif olarak oldukça geliştirilmiş olan bir metin editörü programıdır.Onlarca programlama dilini tanır ve kodları reklendirme özelliği ile farklılık yaratmaktadır.

Bir çok web geliştiricinin mutlaka bilgisayarında olması gereken araçların başında gelmektedir. Oldukça gelişmiş olan notepad++ C, C++, Java, C#, XML, HTML, PHP, CSS, makefile, ASCII art (.nfo), doxygen, ini file, batch file, Javascript, ASP, VB/VBS, SQL, Objective-C, RC resource file, Pascal, Perl, Python, Lua, TeX, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript, VHDL, Ada, Caml, AutoIt, KiXtart, Matlab, Verilog, Haskell, InnoSetup CMake gibi programlama dillerini tanımaktadır.

Programlama dilleri üzerinde çalışmalar yapacak olanlar bu program ile hızlı ve kaliteli bir şekilde çalışma yapabilirler, Programın özellikleri aşağıdaki bölümde yer almıştır özelliklerini inceledikten sonra bilgisayarınıza uygun olan sürümü sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

NotePad++ Özellikleri;

  • Dil tanıma ve renklendirme
  • WYSIWYG editörü
  • Kullanıcı tanımlamalı dil renklendirme
  • Otomatik tag tamamlama
  • Çoklu döküman açma ve görüntüleme
  • Arama&Değiştirme desteği
  • Sürükle&Bırak desteği

NotePad++ Türkçe Full Version
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,, 43 views Okunma 28 Ağu 2017

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

10 Mar 2017
Reaper 5.34 İndir

Reaper 5.34 İndir

25 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *