No Man’s Sky PC Yaması Neleri Değiştirdi?

Büyük bir PC güncellemesiyle tekrar gündeme gelen popüler oyun No Man’s Sky, güncellemeyle neleri değiştiriyor?

Hello Games tarafından yapılan No Man’s Sky, bir dizi önemli güncelleme aldı. Bir dizi ciddi hata üzerine yoğunlaşan şirket, şu anda önceliklerinin müşteri desteği olduğunu vurguladı.

Destek isteklerinin %70 civarının bu yamayla çözüldüğünü belirten Hello Games, kalan %30’luk kısmının üzerinde sıkı bir şekilde çalıştıklarını da belirtti. Yamada, oyundaki genel hatalar, çökmeler, kaydedememe problemleri, kayıt dosyalarının bozulması gibi birçok sorun düzeltilmiş.

İşte No Man’s Sky için gelen PC güncellemelerinde değiştirilen hususlar:

No Man’s Sky Yama 1: AMD Phenom desteği Alt-Tab tuş birleşiminde yaşanan sıkıntılar giderildi. Geliştirilmiş performans Shader Caching yüzünden oluşan FPS sorunu giderildi. Radeon 6xxx desteği Kayıt dosyaları Intel GPU denetimi GSYNC Maksimum FPS limiti Fare akıcılığı No Man’s Sky Yama 2: Dünyanın altında sıkışma Çarpınca oyunun çökmesi Ölene kadar oyunu kaydedememe sorunu Tarama yaparken oyunun çökmesi Gemi içerisinde çarpınca oyunun çökmesi No Man’s Sky Yama 3: Uzay istasyonunda sıkışıp kalma Bozuk kayıt dosyalarından yükleme yapma Oyuncular tarafından raporlanan sorunların çözümü

Oyunun, PS4 için de yaması bulunuyor. Ancak bu yamanın neleri çözdüğü ya da bu sorunların PS4’te de giderilip giderilmediği henüz bilinmiyor.

Meraklısı için: DOOM: Vulkan API Kullanma Rehberi

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK : https://www.technopat.net/2016/08/23/no-mans-sky-pc-yamasi-neleri-degistirdi/


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir