Mozilla Firefox Etkili Bir Mod Geliştiriyor

İnternet üzerinde milyarlarca insan tarafından kullanılan Dünya üzerinde en büyük platform. Şu an da baktığımız da neredeyse bütün olarak tüm işlemlerimizi bu çatı altında gerçekleştirdiğimiz ve gün geçtikçe çok daha da etkili işlerin çıkması sonucun da durdurulmaz bir teknoloji olarak kayda geçiyor. Durum böyle olunca artık güvenlikler de bir kademe daha artma gereği duyuyor.

Kişisel gizliliklerden belki de baktığımız da en önemlisi olan konum bilgisi, Bizler fark etmesek bile elektronik cihazlarımızın çoğunda karşımıza çıkıyor. bu olay bir suç olsa bile kanıtlanmadığı süre hiç bir şekilde değeri bulunuyor .Bazen bir virüs bazen de yazılım içerisinde yer alan açık sayesinde bu durumlar ortaya çıkıyor.

Mozilla yapmış odluğu çalışmalar sonucun da artık kullanıcıların çok daha da etkili bir yapıya sahip bir şekilde gezinti ve gizli derecede yapılan gezintiler için etkili işler çıkartıyor.Yeni güncelleme sayesinde güçlü bir yazılım ile kullanıcılar karşı karşıya kalacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir