Moto Z Play’e Az Kaldı

Lenovo tarafından idaresi yapılan Motorola, piyasaya yeni modelleriyle girmeye devam ediyor.Marka tarafından önümüzdeki günlerde piyasaya sunulması beklenen yeni model Moto Z Play olacak. Bu konuda uzun zamandan beri bilgiler gelirken, tanıtım afişlerinin de hazırlanması ile birlitke konu kesinlik kazanmış oldu.

Özellikleri Neler?

Çin’de görüntülenen tanıtım afişi ile birlikte Moto Z Play için hazırlıkların son aşamalara geldiği de görülürken, Moto Z Play ile birlikte mobil sektöre giriş yapacak. Moto Z Play ile ilgili hazırlanan afişte detaylar görülürken, telefonun 36 saat gibi bir bekleme süresine sahip olduğu öğrenildi. Hızlı şarj teknolojinin de yer aldığı cihaz 15 dakika içerisinde şajr olduğu gibi bu 15 dakikalık şarj ile birlikte 10 saat süreli bir kullanım sağlanabiliyor.

Moto Z Play ile ilgili paylaşılan posterde telefonun kamerasıyla ilgili de bilgiler verilirken, cihazda 16 MP kalitede bir arka kameranın yer alacağı da belirtilmiş durumda. Tüm bu özellikleri ile birlikte şimdiden pek çok bilginin öğrenildiği Moto Z Play’in kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyor. Tanıtım ile birlikte telefon hakkında diğer detaylar da öğrenilmiş olacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir